1. Іспанка Аїда Гомес презентує Україні «Кармен»

  15 березня 2012 у Центрі культури та мистецтв НАУ (Київ)  виступить шоу-балет фламенко Аїди Гомес (Іспанія) з програмою «Кармен» під супроводом оригінальної музики Жоржа Бізе.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили організатори в Україні.

  Постановка балету “КАРМЕН” є найкращим зразком мистецтва фламенко. В постановці вперше використаний закінчений сюжет, а не виконання окремо взятих номерів, як це зазвичай відбувається з танцювальними колективами. Мелодії фламенко спеціально написані Хосе Антоніо Родрігесом і звучать у його виконанні.

  Відточена хореографія, високопрофесійне виконання, зачаровує музика, декорації та костюми. Після перегляду трагічної історії залишається переконання, що головний герой – танець, пристрасний, відвертий, незабутній і не до кінця збагненний.

  Аїда Гомес – всесвітньо відома іспанська балерина, народилася в Мадриді, з семи років навчалася фламенко, а також класичного балету, одна з кращих танцівниць фламенко, багаторазова володарка звання “Танцівниця року” в Іспанії зі своїм шоу-балетом в рамках світового турне країнами Європи, Північної Америки, Китаю і Японії вперше виступить в містах України – Донецьку, Луганську, Харкові, Одесі та Києві.


  Тур в містах України:
  9 березня – Донецьк – ДМ “Юність”
  10 березня – Луганськ – ДК ім.Леніна
  11 березня – Харків – ККЗ “Україна”
  14 березня – Одеса – Український театр
  15 березня – Київ – Центр Культури і Мистецтв НАУ

  Вартість квитків у Києві: від 150 до 600 грн.
  Офіційний сайт Аїди Гомес: www.aidagomez.com

  Відео:

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись