1. ILLARIA відкриє різдвяний сезон новорічною програмою!

  Легка птаха, вітер, світло і голос, що здатен торкнутися кожного серця. Насолодитися дивовижним співом ILLARIA буде можливість 6 грудня на Birthday Party в ресторан-клубі «Толстой».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба виконавиці.

  Співачка презентує різдвяну програму, а також відзначить власний День Народження і ювілей проекту.

  П’ять років тому вокалістка вийшла на сцену з проектом ILLARIA, і це стало першим кроком до успіху. У 2010 році ILLARIA представила дебютний альбом «Вільна», до якого увійшли 15 музичних творів – це і авторські композиції, і дві оригінальні кавер-версії народних українських пісень. Співачка не тільки створила музичний матеріал для платівки, але продюсувала.
  У 2011 ILLARIA отримала першу премію на XII Всеукраїнському фестивалі «Червона рута». А в цьому році стала однією з найяскравіших учасниць телевізійного вокального шоу «Голос країни. Нова історія» на каналі «1 +1». Після шоу у співачки з’явилося нове натхнення, новий погляд на музичний світ і грандіозні плани на майбутнє. Представники ЗМІ досі називають її улюбленицею Олега Скрипки, в команді якого на «Голосі країни» співачка дійшла до півфіналу.

  Зараз ILLARIA записує новий музичний матеріал, планує зйомки дебютного відео, а також готується до сольного ювілейного концерту.
  Замовлення квитків за тел.: 590-55-55, або на сайті karabas.com
  Резерв столиків: 200-38-38
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись