1. «ГУЧНІ ІМЕНА» познайомились з GaydaMavka на «Країні мрій – 2010»

  «ГУЧНІ ІМЕНА» зустрілись з тернопільською дизайнеркою GaydaMavka на «Країні мрій – 2010». Редакцію вразила майстерність рукотворниці. На цілій Країні тільки у неї були керамічні прикраси, розмальовані та лаковані.

  Разом з дизайнеркою думали-гадали і прийшли до висновку, що нам варто співпрацювати. Адже про такі жіночі цяцьки варто говорити гучно! Ось чому ми сьогодні розпочинаємо конкурс на Кращу статтю у номінації «Прикраси для бізнес-леді».

  GaydaMavka ліпить коралі з осені 2009 року. Саме тоді на неї прийшло осяяння і вона взялась до творення прикрас. З цими рукотворними чудами вона їздила на фестиваль до Познані «Українська весна», на українські фести «Фортмісія», «Підкамінь», «Тернопільські обереги», «Країна мрій». Також її вироби пишаються у старовинному місті Лева в галереї «ЛьвівАрт» і в крамничці «Аліса».

  GaydaMavka закінчила Тернопільський фінансово-економінчий інститут, а зараз вчиться в магістратурі Львівської національної академії мистецтв за спеціальністю «Менеджер мистецтва».

  Дизайнерка має шалену енергетичну силу, бо те, що вона творить не відбувається планово, на замовлення. Це йде зсередини. «Настрій потрібен, заряд, коли руки не встигають за думкою: ще б і те зробила, і таке», – емоційно коментує GaydaMavka.

  Про свою роботу рукотворниця каже так: «Це специфічна праця. Вимагає від мене неглибокого дихання, адже тонкі деталі треба виводити ретельно і дбайливо.  Коли лакую, то, нажаль, шкідливо дихати тою хімією. Мушу…
  Потрібна витримка і терплячість. Мене Бог в цьому загартував».

  Набір, який отримає найталановитіший журналіст серед відомих людей, дизайнерка творила підсвідомо, не було нічого заплановано, тільки душа, позитивна енергетика і відточена майстерність GaydaMavka.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись