1. Фабриканти спортивно підковувались з Лілією Подкопаєвою та вихованцями будинків сімейного типу

  Фабриканти спортивно підковувались з Лілією Подкопаєвою та вихованцями будинків сімейного типу, Матіас, Лілія Подкопаєва, Еріка

  28 травня МБФ Лілії Подкопаєвої «Здоров’я поколінь» провів другий етап соціально-освітньої програми «Здоровий рух», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Здоров’я поколінь».

  У рамках реалізації заходів обласної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей “Назустріч дітям” на 2008-2017 рр.. Служба у справах дітей Київської ОДА спільно з “Здоров’я поколінь” підписали меморандум про співпрацю і взаєморозуміння.

  Лілія Подкопаєва, Олег Лісогор, Сергій Костецький і фабриканти

  Нагадаємо, що в програмі беруть участь шість дитячих будинків сімейного типу. Даний проект розрахований на рік. МБФ Лілії Подкопаєвої взяв на себе відповідальність надавати підтримку шести дитячим будинкам сімейного типу, активно беручи участь у житті дітей, стимулюючи до занять спортом та фізичною культурою, а також формуючи принципи здорового способу життя у дітей.

  Еріка, Фабрика зірок
  Еріка

  У фітнес-клуб приїхали вихованці дитячих будинків сімейного типу: сім’я Колод (Києво-Святошинський район) і сім’я Крушельницьких (Макарівський район). Діти з величезним задоволенням поспілкувалися і позаймалися спортом разом з Лілією Подкопаєвою, багаторазовим чемпіоном світу та Європи з плавання Олегом Лісогором, хореографом Сергієм Костецьким («Танцюю для тебе. Битва хореографів»), фабрикантами Олексієм Матіасом (переможець «Фабрики. Суперфінал»), Стасом Шурінсом (переможець Третьої Фабрики), Ерікою (друге місце «Фабрики зірок – 3» та «Фабрики.Суперфінал») та братами Борисенки.

  «Наш фонд і надалі залучатиме до участі у програмі багатьох успішних людей, які є гідним прикладом для покоління, що тільки-но стає на ноги. Я дуже вірю, що якщо хоч одна дитина сьогодні посміхнеться і комусь ми зможемо допомоги – отже, недарма ми втілюємо цю програму », – Лілія Подкопаєва, президент МБФ «Здоров’я поколінь».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись