1. Єва Ланська – зі співачки в автори

  Світська левиця продовжує експериментувати з творчою діяльністю. Молода російська артистка Єва Ланська залишила осторонь роботу співачки і ведучої заради письменницької діяльності. Автор трьох книг зізналася, що кожен її опублікований твір – казка, яка сповнює суворі будні радістю.

  Остання робота Єви – кримінальна драма з щасливим кінцем під назвою «Бумеранг. Надія повертається». За її словами, це ще одна пігулка щастя для народу. І, дійсно, хотілось би відзначити, що, забуваючи про надію, багато сучасних людей залишаються у своїх проблемах надовго.

  Не дивлячись на напружений робочий графік, Єва Ланська погодилася розповісти читачам «ГУЧНИХ ІМЕН» небагато про себе і свій твір.

  Єва, після прочитання Вашої книги «Бумеранг» хочеться запитати, чи головна героїня Лера схожа з Вами і чим? Адже дуже багато хто списує свій характер. Так, кажуть, простіше.
  Абсолютно нічого спільного з автором. Героїня Романа – Лера – збірний образ, він списаний з багатьох відомих московських дівчат, що колись приїхали з провінції. Це обличчя, що характеризує наш час, наші моральні засади і вдачі сучасного суспільства.

  Тоді цікаво, яка ж Ви насправді?
  Друзі говорять, що я вразлива, цілеспрямована, добра, крихка. Про недоліки: так відразу не пригадаю (сміється).

  Чому сюжет книги розгортається саме у мистецтві: серед галеристів, колекціонерів, художників? Це тому, що в даний час мало хто приділяє так багато  уваги у творах цікавій ідеї або це навпаки: зараз якраз у моді?
  Я вважаю, що сучасна художня література, навіть якщо це детектив, окрім розваги повинен передавати і корисну інформацію. І щиро сподіваюся, що мої скромні знання на тему сучасного мистецтва можуть зацікавити і читачів.

  Що Ви відчуваєте, коли пишете книгу і чи часто змінюєте сюжет протягом роботи?
  Під час роботи я завжди трохи хвилююся, і сюжет переінакшувати доводиться досить часто.

  В мить, коли книга завершена, наклад виданий, з’явилися перші обговорення, презентація книги, ким Ви себе відчуваєте?
  Насамперед автором. Переживаю почуття відповідальності за свій твір. На останній презентації своєї нової книги « Бумеранг. Надія повертається» я також відчувала себе ведучою і, звичайно, щасливою людиною в оточенні своїх друзів і читачів.

  Чи можете сказати, що своїми творами виховуєте або вчите читачів чомусь? Яка Ваша мета, як письменника?
  Мені хочеться подарувати своїм читачам прекрасну яскраву казку, нагадати  про те, що завдяки роботі над собою можна  змінити своє життя на краще. Адже, якщо казки стають бувальщиною, то лише завдяки чиїмось зусиллям. Героїні всіх моїх романів пов’язані з тим, що вони вірять у свою дорогу до кінця, і тоді чудеса трапляються.

  Вас коли-небудь хтось просив навчити писати його книги? Якби попросили, тоді ваші дії?

  Щоб писати, як і в будь-якій справі, необхідно сильне бажання ділитися, віддавати і натхнення. А ще потрібно вміти мріяти. Не знаю, як цьому навчити. Це або є в тобі, або немає. Головне – не боятися пробувати це зробити.

  До речі, не так давно Єва отримала визнання у Франції як співачка, познайомившись з композитором Давидом Ателланом. Він і підштовхнув молоду красуню до сольної кар’єри. Цікаво, що в рекордні терміни її композиції зайняли високі позиції у французьких хіт-парадах. Ланська гастролювала містами Франції і здобула велику популярність.  Однак завдяки артистичності і умінню поводитися в кадрі незабаром молоду співачку запросили в зйомки ефірів найбільш рейтингових програм французького телебачення. Єва стала ведучою провідної телепрограми «Літні рекорди».

  Навіть по поверненню до Москви її запросили працювати в рубриці «Рідкість» у програмі «Недільний ранок». Саме завдяки хобі Єви колекціонувати російський живопис, вона успішно дебютувала в телепередачі про антикваріат. Трохи пізніше російська артистка отримала пропозицію стати провідної програми «Люди справи», в якій вона інтерв’ювала успішних бізнесменів і політиків.

  Після таких творчих експериментів молода артистка запевняє, що і на цьому вона не збирається зупинятися. Хто знає, може, завтра ми вже почуємо про неї, як про художницю.

  Розмовляла: Вероніка Пархоменко
  Фото: Прес-служба Єви Ланської і www.fotoalbom.su
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись