1. El Кравчук записав 10 пісень Вертинського та презентував камерну програму

  Нещодавно у Києві відкрився ресторан «Каретний». На святі панував старовинний дух, який підтримував El Кравчук у ролі Олександра Вертинського.

  Це нова камерна програма виконавця з піснями Вертинського – «То, что я должен сказать». Вона містить салонні композиції початку ХХ століття: романси і танго під акомпанемент фортепіано та скрипки. Пісні увійшли до нового альбому співака. Серед них – «Полукровка», «Ваши пальцы пахнут ладаном», «Лиловый негр», «Над розовым морем», «Кокаинеточка».

  Ключовою піснею програми став драматичний романс «То, что я должен сказать», присвячений трагічній історії київських студентів-патріотів, які загинули у 1918 році під Крутами.

  «Для мене цей проект – як ліки, коли у тебе є можливість доторкнутись до чогось справжнього, – емоційно каже El Кравчук. – Вертинський – це арт-проект, який не має комерційного підґрунтя. Це незвичайна програма, яка потребує певної публіки, необхідного настрою. Я не вважаю, що ті слухачі, що сьогодні, готові сприймати Вертинського. Я, як артист, зробив так, щоб це слухали. Але потрібно ще пісні любити і відчувати. Хочеться, щоб інколи люди мовчали, не завжди балакали. В цьому мовчанні істина з’являється».

  «Я дуже люблю Вертинського і давно знайомий з Андрієм (Кравчуком – авт.), – каже продюсер проекту Семен Горов (на свято завітав не сам, а з дружиною Яною Помазан). – Здається, він гідний співати ці пісні. Він розуміє, що таке мистецтво, поезія. Не все повинно бути як «Фабрика зірок», а ще щось інше. Бо інакше не буде повної веселки мистецтва».

  Олександр Вертинський був справжнім голосом своєї суперечливої епохи, уродженець Києва, він провів у столиці молоді роки. Його творчість – пісні і манера виконання дуже тонко передають атмосферу переломних революційних років, настрої творчої інтелігенції того часу. Мета музичного перформансу El Кравчука – налагодити зв’язок часів, адже без минулого неможливо майбутнє.

  Семен Горов якось почув, як співає Вертинського Кравчук. Та й сам відомий режисер обожнює його пісні виконувати у компаніях під гітару. Таке творче зіткнення дало початок новому життю – музичному проекту. «Ми записали альбом, в який увійшло 10 пісень, а в програму – 15. Зараз будемо гастролювати. На осінь запланований великий тур містами України у невеличких залах: філармоніях, театрах, невеличких камерних сценах. Я вважаю, що Україна без цього сумує», – коментує Горов.

  Зі слів Кравчука, артист виступатиме з новою програмою влітку в Одесі, Ялті, Севастополі, а восени – в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові та знову ж таки Одесі.

  Образи до програми виконавця розробив дизайнер Віктор Завадський.

  Побачити відкриття ресторану та оцінити нове амплуа Кравчука вирішили імениті країни: телеведучий Ігор Посипайко, реппер Ларсон, екс-фабрикантка Таня Воржева, співачка Oksi, музичний продюсер Олексій Большой.

  Слідом за ретро-програмою слідувало модне дефіле від шоуруму Shopogolic. Зірки дефілювали в дизайнерському одязі під спалахи численних фотокамер.

  Автор: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба El Кравчука
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись