Доля Альоші на “Євробаченні – 2010” залежить від голосів Європи
Всі країни виступили у пісенному конкурсі «Євробачення», дехто навіть двічі – представник Іспанії Daniel Diges, і тепер доля українки залежить від голосування європейських держав.
Представниця Азербайджану на «Євробаченні – 2010» Сафура у фіналі пісенного конкурсу виступала дуже напружено, танцюрист на сцені Денис Христюк також доволі був стривожений. І вийшло, що пісня «Drip Drop» і артистка самі по собі красиві, а поставлений номер тільки заважав розкритись співачці.
«Jon Lilygreen & The Islanders», представники Кіпру, доволі мило виступили з композицією «Life Looks Better In Spring».
Група «3+2», Білорусія, непогано виступала з піснею «Butterflies», аж доки не розкрились крила метеликів, які були відволікаючим маневром і просто зайвими.
Грек Георгіос Алкеос силувався вразити піснею з етнічними мотивами «Opa» та танцюристами, які постійно щось вигукували і таким чином намагались запалити зал і телеглядачів через призму камери.
Софо Ніжарадзе, Грузія, з піснею «Shine» якісно виступила: гарне виконання композиції англійською мовою, відчуття команди та сцени, чуттєвість, грузинська харазматичність, гаряча кров, колір вбрання – червоний (символізує Грузію), який вдало підкреслював артистку, і фінал номеру – запалення вогню.
Українка Alyosha співала під номером 17 «Sweet People» гарно, геть інакше, якщо порівнювати з іншими учасниками «Євробачення», які майже всі використали танцювальну музику, яка властива тільки цьому пісенному конкурсу.
Дует “Paula Seling & Ovi Martin”, який представляє Румунію з композицією «Playing With Fire», добре виступили, але трішки переборщили з помпезністю і бек-вокалом. Задумка з роялем – гарне рішення, але якби воно було реалізовано у більш інтимній атмосфері – тільки двоє.
Петро Наліч, Росія, своєрідно виконав ліричну композицію «Lost and Forgotten» – просто і зі смаком.
Єва Рівас, Вірменія, виконала пісню«Apricot Stone», яка не відрізняється нічим від інших традиційних композицій цього конкурсу. Шкода, що країна з надзвичайною етнічною музикою, не використала можливість її застосувати на «Євробаченні».
Представниця Португалії Filipa Azevedo душевно і вишукано виконала музичний твір «Há dias assim».
Harel Skaat, Ізраїль, серцем і душею співав на івриті «Millim» («Слова»).
Представники Данії «Chanée & N’Evergreen» з захопленням виконували «In a moment like this».
Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua