1. Артек відкриє свої двері для «Дитячої Нової Хвилі – 2010»

  Борис Колесніков, Василь Джарти, Ігор Крутой
  «Дитяча Нова Хвиля – 2010» відбудеться в «Артеку», що в Криму, з 20 по 22 серпня. Таке рішення було прийняте з метою зміцнення та розвитку партнерських відносин між Російською Федерацією і Україною, популяризації дитячої творчості та культури.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба конкурсу.

  Російська делегація відвідала «Артек». В Україну прибули: Ігор Крутой – президент холдингу «АРС», Народний артист Росії, Голова журі конкурсу, Олександр Румянцев – Генеральний директор холдингу «АРС», Генеральний директор конкурсу, Олександр Ревзін – режисер-постановник конкурсу, Віктор Дудін – телевізійний продюсер холдингу «АРС», Олексій Сєченов – режисер телевізійної версії конкурсу.

  Протягом офіційного візиту група оцінювала стан території, приміщень, концертних майданчиків, пунктів харчування, репетиційної бази, а також додаткових можливостей і ресурсів Міжнародного дитячого центру «Артек».

  Вже 6 квітня на території дитячого Міжнародного центру «Артек» був підписаний відповідний меморандум між українською та російською сторонами. Свої підписи залишили: Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, заступник керівника Державного управління справами при Президенті України Олександр Орда, Голова Ради Міністрів Автономної Республіки Крим Василь Джарти і Президент холдингу «АРС», Художній керівник конкурсу Ігор Крутой.

  «Дитячий конкурс буде готувати колектив, який працює над дорослим конкурсом. Сподіваюся, він мине на ще вищому рівні, аніж дорослий», – коментує Ігор Крутой.

  Борис Колесников повідомив, що організатори конкурсу розраховують отримати більшу частину коштів на проведення заходу від спонсорів – російських і українських компаній, що виробляють товари для дітей.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись