1. Аргентинське танго словами Людини і Вічності

  Режисер Тарас Криворученко ( вистави «Любофф!», «Одруження», «Звичайна історія») презентував виставу «Людина і Вічність» у Молодому театрі. Вистава за п’єсою білоруського автора, з рук якого вийшов сценарій російської кінострічки «Кохання-зітхання», Андрія Курейчика. Переклад українською мовою – Олександр Ірванець.

  Вистава до антракту трималася в одному емоційному тоні, який приємно довершували ритми танго. Головний герой (Ігор Портянко) намагався довести, що він хоче у вічність, а Вічність (Наталія Кленіна) намагалася довести, що вона не вічність, і взагалі вона приймає таланти, а не таких як він – не талановитих. Вічність як справжня жінка доводила чоловіка до білої гарячки, витрушувала з нього інформацію, що він може, а у відповідь – дивний малюнок, дивні танці і співи.

  Тож безталанного прогнали, але його одразу віднайшов продюсер (Роман Равицький), який запропонував йому стати політиком. Адже, щоб бути політиком, на думку продюсера, талантів не потрібно. Але перш ніж піти у Вічність, треба скасувати прописку в Небутті (Валерій Шептекіта). Небуття влаштувало екскурсію головному герою. Важко живеться людям в небутті: гарують як коні аж до останньої хвилини життя. Хіба це життя?

  Вдруге головний герой іде на кастинг до Вічності, а вона все одно пронюхала, що то давній не талановитий знайомий. Скільки масок не надягай, а все одно себе видаси собою. Тож настирливій Людині Вічність вирішує таки показати , що Вічність – це солянка талановитих, нудних, зарозумілих людей, вищого суспільства. Там нічого робити не таким, як вони. Сконаєш від нудьги.

  Найкраще рішення, яке я побачила у виставі, – це братися за голову, зміцнювати свій скелет, розвивати таланти і палко насолоджуватися життям, доки воно з тобою. Пишатися собою, адже ти такий один. І навіщо ставати на чужі граблі, коли є свої такі рідні і до сліз болючі. Танцюйте від життя – аргентинське танго, або від чогось іншого, що вас надихає, дарує крила і рухає вперед.

  У виставі бракує високого емоційного тону, який підживлює глядачів, змушує швидко замислюватися і швидко приймати рішення. Хочеться більше енергетики і більше божевілля.

  Але аргентинське танго – це клас!

  Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Виталий сказав(ла):

   Грудень 15, 2011 @ 10:18 am

   Прекрасный спектакль!

  Висловлюватись