1. Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори

  «Це полний прівєт Борису Акуніну з України!» – саме такою фразою актор та телеведучий Віктор Андрієнко гаряче вітав цьогорічних лауреатів конкурсу «Коронація слова» Владислава Івченка та Юрія Камаєва, говорячи про їх гумористичний детектив «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори». На початку листопада книжка вийшла друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» і буде вперше презентована 11 листопада на книжковій виставці «Медвін» та у Книгарні «Є».

  «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори» гумористичний детектив, який ще під час написання став унікальним творінням. Чи не вперше в українській літературі він був повністю написаний у Мережі дуетом авторів – Владиславом Івченком (Суми) та Юрієм Камаєвим (Кременець). Письменникам вистачило єдиної зустрічі в реалі, у львівській кав’ярні, щоб зрозуміти, що завдяки технічному прогресу та інтернет – діалогу можна створювати романи тандемом на відстані майже в 900 кілометрів. Авторка передмови, лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк, стосовно написання книжки в Мережі зазначила: «Література, звичайно, не стає ні кращою, ні гіршою від подібних технічних засобів, бо пишемо ми не руками, а серцем і розумом».

  Провокаційно-сатиричний роман розповідає про Київ початку ХХ століття та про 12 справ агента царської охранки Івана Підіпригори, звичайно це не бездоганний Фандорін, але й на його будні припадають бомби, скарби Полуботка, попіл спалених «Кобзарів», валізи грошей і наркотики. Цими сатиричними пригодами автори наважились кинути виклик не тільки стовпам державності Російської імперії, але й монополісту детективно-пригодницького жанру Борису Акуніну. Тонкий та дотепний гумор авторів «Стовпа самодержавства» стає зрозумілим вже з опису дійових осіб: окрім агента Підіпригори, це і Михайло Опанасович — письменник-початківець, що носиться з ідеєю своїх майбутніх «Записок юного лікаря» про життя медиків в селі, і  Володимир Ілліч — косоокий, лисий, гаркавий революціонер, охочий до наспівування «Інтернаціоналу», і Надінька — вирлоока дружина Володимира Ілліча, сексуально стурбована конспіраторка, і Шевченко — апостол українствующих, ворог імперії, що шкодить їй з того світу. «Мова дуже цікава — класична наша, як “За двома зайцями”. А у одній з історій з’являється навіть Михайло Булгаков» – резюмує стосовно книжки «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори» Віктор Андрієнко.
  Перша презентація гумористичного детективу пройде 11 листопада о 18:00 у Книгарні «Є», вул. Лисенка, 3.
  Також зустрітись з авторами книжки можна буде на книжковій виставці «Медвін: Книжковий світ»:
  13:00 в Літературній кавярні Юрій Камаєв та Владислав Івченко приготують «Монархічну юшку «Ле суп рояль з еполетами».
  14:00 автограф-сесія Юрія Камаєва та Владислава Івченка на стенді видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля».
  Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» – лідер видавничої галузі та найбільший дистриб’ютор книжкової продукції в Україні. Ексклюзивні проекти видавництва – це серія «Світові бестселери українською», книжки всесвітньо відомих авторів таких, як Ден Браун, Стівен Кінг, Агата Крісті та інші, у серії «Зірки української прози» –  видано книжки лауреата Шевченківської премії 2010 року Василя Шкляра, Золотого автора України Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Юрка Іздрика.
  Іван Лопатченко +38 057 784 00 98    ivan.lopatchenko@bookclub.uahttp://bignames.org.ua

 2. У темі 4 мікрувань

  1. jin сказав(ла):

   Листопад 4, 2011 @ 6:29 pm

   ябпрочитав

  2. Караман Тетяна Михайлівна сказав(ла):

   Листопад 6, 2011 @ 10:03 pm

   Вперше почула про цю книжку та маленький відривик з нєї по радіо “Ера”.Мешкаю в Миколаєві.Скільки коштує та як можна придбати цей унікальний для мене твір?

   • юрко сказав(ла):

    Листопад 19, 2011 @ 9:56 pm

    я купив у Тернополі на книжковому ярмарку за 25 гривень

  3. Iryna сказав(ла):

   Листопад 9, 2011 @ 8:54 pm

   Пані Тетяно, шукати книгу у книгарнях. Точно, де буде продаватися книга, знає Іван Лопатченко: +38 057 784 00 98 ivan.lopatchenko@bookclub.ua.

  Висловлюватись