1. Наталка Карпа: “Під час відпочинку в DUBAI придумала новий метод запису своїх вражень”

  Українська співачка, заслужена артистка України Наталка Карпа поділилась з «ГУЧНИМИ ІМЕНАМИ» відпочинком. Де варто проводити 80% відпочинку і куди записувати враження, про це в статті.


  Що таке гарний відпочинок? Критерії вдалого відпочинку?

  Для мене відпочинком протягом року є зміна діяльності. Якщо хочеться переключитися на щось інше – в шоу-бізнесі для цього є неймовірна кількість варіантів. Та справжній відпочинок, коли я забороняю собі думати про роботу.

  Скільки варто витратити на відпочинок, а скільки ні?
  На відпочинок слід витрачати стільки скільки вважаєш за потрібне. Не люблю економити на таких речах як комфорт, бо по-справжньому відпочивати вдається не так вже й часто.

  Улюблений стиль відпочинку?
  Без варіантів, це повинно бути морське узбережжя. Хоча і люблю погуляти в красивих  європейських містах, все ж море повинно займати мінімум 80% часу відпочинку!

  Улюблені країни?
  Дуже мені подобається Італія! Коли там буваю, відчуваю абсолютну гармонію з собою. Мені близький темперамент італійців, люблю італійську мову та їхню кухню. А ще мене дуже вразив DUBAI в ОАЕ – це був незабутній відпочинок. Ми з подругою поїхали туди на 7 днів перед Новим роком. Там справжня казка! Крім того, ця подорож особлива тим, що вона надихнула мене на створення нового літнього танцювального треку – DUBAI, який я презентувала на днях.

  Куди записуєте враження від відпочинку?
  Під час відпочинку в DUBAI придумала новий метод запису своїх вражень. Так як я дуже активний користувач Twitter ( @natalkakarpa ), саме в ньому почала вести свій on-line щоденник, в якому записувала найяскравіші моменти подорожі. Тому кожен міг прочитати в ньому про все, що мене вразило.
  Любите фотографувати та знімати відео на відпочинку?
  Так, класні місця і друзів. А своїх фото маю з відпочинку одиниці.


  Що побажаєте читачам влітку?
  Літо – це найкращий час для отримання нових вражень, творчого натхнення.  Бажаю Вам побачити якомога більше країн, побувати там, де Ви завжди мріяли і повернутися додому натхненним на нові звершення.

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба Наталки Карпи
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись