Альона Вінницька: «Я ледь не потонула зо сміху»

Провідна артистка української естради Альона Вінницька «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» розповіла про особливі місця, улюблений стиль відпочинку та чому люди не звертаються до природи.


Альоно, у вашому виконанні пісень завжди відчувається чоловічий дух. А коли вас фотографують, прокидається ніжність, жіночність. Що поєднується у вас? Якою ви можете бути?
Я дійсно можу бути дуже слабкою і сильною. Це властиво всім людям, особливо сучасним жінкам. Оскільки жіночність – це те, що дано нам від природи і культивувалося століттями. А сила і мужність – набуті сучасні характеристики, які нам потрібні, щоб за себе постояти, заробити.
Як на вас впливає весна? Завжди жінки стають красивішими у цю пору. Ви погоджуєтесь?
Красивіші, бо все менше і менше одягу на жінках. Починаються короткі спіднички, туфельки, каблучки. Це надає жіночності. Для мене весна – доволі важкий час, особливо її початок – перехідний період, який супроводжується незрозумілим сумом. Дуже люблю кінець квітня – початок травня. Вже ближче до літа.
Ваша улюблена пора року?
Я люблю літо за тепло, легкість, коли мінімум одягу, теплі чудові вечори, буяння квітів. Осінь – за її фарби, коли все палає вогнем. Зиму – за сніг, новорічний настрій.
Нещодавно у вас була екофотосесія. Чи живете ви в гармонії з природою? Або тільки намагаєтесь?
Намагаюсь. Тим паче, живу за містом. У мене природи достатньо щодня.
Якщо вам потрібно відпочити, який відпочинок обираєте?
У нас сімейна традиція – подорожувати. Мандруємо на машині чи літаємо. Я люблю міксовий відпочинок, коли можна кілька днів нічого не робити – пляж. Але в той же час обирати країну, багату на архітектуру, культуру, яка б дала нове бачення, нові знання. Ще люблю відпочивати, коли на плечах рюкзак, на ногах кросівки і просто цілий день ходиш, дивишся. Це дуже класно. Наприклад, в Індії. Там стільки всього цікавого, що просто не встигаєш насолодитися. Не відмовляю собі у домашньому відпочинку у колі друзів: всі розслабляються, ніхто не говорить про роботу, тільки позитивна енергетика.
Яка ваша стихія?
Я за гороскопом козеріг. Тому моя стихія земля. Але також відчуваю тяжіння до води: люблю плавати, навіть тонула тричі і до власного здивування не боюсь води.
Чому тонули?
Вперше – у ранньому дитинстві – мені було два чи три роки. Мама не встигла за мною впильнувати. Вдруге – теж у дитинстві. Ми з братом балувались. Я плила. Він мене почав смішити і я ледь не потонула зо сміху. Пішла на дно. Втретє – в юності. Балувалась у воді, якої наковталась, була близько до межі.
Подобається вам бувати на самоті? Або бути більш правдивим – в діалозі зі своїми думками?
Так, звісно. Це корисно. І для всіх творчих людей важливо. Подумати, міркувати. Тим паче, я часто буваю на одинці, бо пишу сама пісні. Щоб творити, треба зосереджуватись, щось уявляти, мріяти.


Є у вас улюблені місця?
Люблю перебувати вдома, коли дощ за вікном, барабанить у скло. Відчуваєш у цю мить комфорт.

Улюблене місце – рідний район в Києві, де я прожила значну частину життя. Там парк, з яким пов’язано багато спогадів, зокрема мій чоловік колись у ньому зізнавався мені у коханні.

Такі місця мають багато сили. Моя міська квартира стає мені в пригоді, коли мені хочеться розслабитись, побути одною. В ній написані всі пісні. Вона володіє особливою енергетикою.
Коли у вас є вільна хвилинка, як її використовуєте?
Читаю. Листаю журнали. Я знаю, що більшість людей у вільну хвилину звертаються до мобільних та комп’ютерів. Відразу починають працювати чи розважатися. А мені більше подобається читати. Це на рівні звички. У мене немає особливого жанру. Я читаю все, що мені рекомендують друзі, знайомі. Дуже люблю специфічну літературу, психологічну, екзотеричну, яка багата на інформацію.


Що ви відчуваєте щоразу, коли повертаєтесь з відпочинку на природі?
Втому. Цю втому відчуваю не тільки я. Здавалось би такий парадокс: всі їдуть на природу відпочивати, а повертаються втомленими. Чому так відбувається? Через надлишок свіжого повітря? Не звично для міської людини. Багато кисню відразу. Багато енергії. Вже наступного дня гарно себе почуваю. Відновлююсь.
Люди намагаються знайти гармонію з собою, суспільством, але досі не звертаються до природи. Як ви гадаєте, чому?
В основному людство зосереджено у містах, де природи як такої нема. Особливо мегаполіси, з природою мало зіткнень, в основному – з людиною. Тому люди просто забули, що десь там є гори, море, ліси, океани, тварини. Більше зосереджені на собі, особистих проблемах.

З кожним роком стає жити все складніше і складніше: фінансові кризи, багатьом не вистачає грошей, багато живуть на межі виживання.

І коли у тебе не вистачає засобів, ти не про природу думатимеш, а як нагодувати свою сім’ю. В Європі рівень життя високий, тому вони слідкують за екологією, вкладають в це гроші.
Що таке весна для жінки? Що варто зробити навесні?
Весна – період відродження. Природа відходить від сну. Час нових ідей. Навесні хочеться щось почати спочатку. щось змінити у своєму житті: позбутися поганих звичок і привчити себе до гарних. Наснаги до здійснення планів більше – бо сонце допомагає. Хочеться усміхатися, частіше виходити на вулицю, спілкуватися.
Побажання читачам?
Гарного настрою. Не впускати депресії. Не йти глибоко у себе. Бажаю всім кохання і стану закоханості.

Розмовляла: Ірина Новоставська
Фото: прес-служба Альони Вінницької
Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *