1. Злата Огнєвіч: «Я співаю від серця, бо по-іншому не вмію»

  Українська виконавиця Злата Огнєвіч запалила Україну пристрастю, своєю щирою емоційністю. І тому «ГУЧНІ ІМЕНА» у співачки вирішили дізнатись, де беруться такі почуття, якими вона залюбки ділиться зі слухачами.  Злато, мені невідомий ваш вік. Але співаєте пісні про кохання дуже щиро, голос проривається з глибин і намагається пробратись у кожну клітинку слухача. Здається, це у вас від серця, від почуттів, що пережили на власному досвіді. Чи не так?
  Я співаю від серця, бо по-іншому не вмію. Музика – це голос нашого серця.

  А улюблена історія  кохання – це історія  «Ромео та Джульєтта». Ось, де сила  почуттів та бурхливі емоції!!!

  Я вважаю, що справжнє кохання можна пережити і у 15 років. У мене так було. Але кохання виявилось не взаємним. Може, це й добре, хтозна.

  Починали російськомовними «Остров любви», «Ангелы», а зараз навіть виконуєте україномовну «Пристрасть», яка є саундтреком до реклами українського шоколаду. Чи будуть ще україномовні пісні? І що значить «Пристрасть» для вас?
  Для мене важливе значення має не тільки  музика, але й те, як мова поєднується із музикою. Ви знаєте, багато англомовних пісень не будуть так само звучати українською або російською, чи навпаки. Ми пробували  записати  на студії мою першу  пісню «Острів кохання» українською, і щось не те виходило.

  А пісня  «Пристрасть» – це вдале поєднання чарівної музики та співочої  української мови, і вона вийшла дуже романтична та ніжна. У майбутньому хотілося б ще записати якомога більше різних пісень українською та англійською мовами. До речі, у мене вже є одна англомовна пісня «Kiss». Ще я мрію заспівати італійською.

  Ваша співоча кар’єра стартувала тільки на початку 2010 року, а ви вже стали голосом шоколадного бренду, адже до вас голосом «Корони» була Ані Лорак. Як вважаєте, що для вашої творчості дає така співпраця?
  Мені приємно, що компанія обрала мене. Був творчий пошук виконавця, і мені пощастило, що відібрали саме мене.
  Сам процес праці  над піснею був кропіткий: у цей трек записували оркестр, я багато часу проводила на студії. Люблю пізнавати  нове, а така співпраця дала мені цінний досвід.

  У вас все поєдналось: голос, краса, фотогенічність. Чи думали ви колись про те, що станете співачкою?
  Дякую за теплі слова. Так, співачкою мріяла стати ще з дитинства. Скільки себе пам’ятаю, завжди щось співала і слухала багато різноманітної музики – від класики до джазу. Я не  можу жити без музики: щоранку вмикаю улюблений диск і починаю новий день.

  Люблю грати на фортепіано уночі, такі почуття охоплюють.

  Ви дуже емоційна людина. Де ви берете ці емоції? Як вам вдається відновлюватись після таких емоційних вивержень?
  Інколи емоції навіть заважають зібратися у потрібний момент, але це й  добре, бо без емоцій було б важко. Думаю, емоцій у мене багато від того, що всередині мене живе дитина. Радію усьому, що трапляється в житті, люблю казки та неймовірні історії, різні пригоди, подорожі! Не можу всидіти на місці.

  По життю ви така ж – емоційна, чуттєва, усміхнена? Чи бережете емоції для глядачів?
  Люблю посміхатися, адже посмішка дарує світло і гарний настрій не тільки мені, а й оточуючим. Мати навіть каже, що деколи я забагато посміхаюсь. А взагалі – буваю різною, в залежності від обставин. Можу сидіти, займатись справою, а  вже через хвилину схопити ідею і намагатися  втілити  її  у   життя.

  Ви знаєте, творчі люди – непередбачувані.

  Але, найяскравіші  і  найбурхливіші емоції я дарую глядачам. І це прекрасно!!!

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: прес-служба «Корони» (друге фото) та ГУЧНІ ІМЕНА
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись