Наталя Валевська: «Маєш бути компетентним у всіх сферах, які охоплює шоу-біз»

Українська співачка Наталя Валевська планує реліз третього альбому. В українському шоу-бізнесі виконавиця вже 5,5 років. І тому «ГУЧНІ ІМЕНА» вирішили розпитати Наталю про важливі для неї відзнаки, школу шоу-бізу, а також життя після талант-шоу.

Наталко, ви маєте чимало нагород, починаючи з 2003 року. Вони для вас дуже важливі? Чи у цій боротьбі ніколи не відчували, що бажання перемоги сильніше за бажання без бігу витрачатись на творчість?
Я не тяжію до нагород. Тобто не беру участі у конкурсах заради перемоги – тут важлива участь, донести власний талант людям, продемонструвати що вмієш, чого досяг за роки праці над собою.

Але кожній нагороді я рада. Це відзнака за твою працю, результат роботи. Якби цього не було, я би розуміла, що роблю щось не так.

Ви стали відомою після «Шансу – 3». Але перемога в якому конкурсі стала для вас найважливішою і особливою?
Це звісно перемога у конкурсі «Алла ищет таланты» Алли Борисівни Пугачової. Золота зірка – нагорода, яка для мене у професійному плані, найвища.

В яких конкурсах вам би хотілось ще отримати першість?
«Євробачення». Здається, більше немає конкурсів, в яких би я хотіла взяти участь.

Чому навчились в українському шоу-бізнесі?
Якщо вже 5,5 років – я магістр. Також магістр КНУКМ, другий курс аспірантури. Навчилась терпінню, зокрема, відпускати тих людей, які недоброзичливо ставляться до тебе. Відпускати злобу, образу, гнів. Прощати, витривалості, розпізнаванню людей. Зняла рожеві окуляри. Кожна перемога і поразка чомусь навчає. Це добре.

Якби не наші поразки, люди, які  сприяють твоєму не просуненню, не було б стимуляції.

Зараз різні талант-шоу відбуваються. Вони щось дають для розвитку української музики і українського виконавця?
У нас з’являються нові обличчя, відкриваються нові таланти, яких досить багато на українській землі: чи не кожен вміє співати і танцювати. Але, коли  їх одночасно багато, народ трохи розгублюється, за кого голосувати, який проект дивитись. Коли був тільки один «Шанс», то він такий рейтинг мав. Працювали з 1 учасником або з двома протягом дня. Ти якось зосереджений був. А зараз подібні шоу чи не на кожному телеканалі. Не запам’ятовуєш, як усіх учасників звати.
Більшість учасників зникає після шоу…
І ми би зникли, якби не було терпіння, внутрішнього пориву.

Не можна чекати, що до тебе прийдуть, подадуть листочок з графіком і возитимуть скрізь: в тренажерний зал, студію, знайдуть композитора та пісні, знімуть кліп, пилюку будуть з тебе здувати, – такого нема. Встаєш, працюєш і досягаєш.

Правда, недосипаєш, з чимось не погоджуєшся, переступаєш через себе інколи, але нічого – такий у нас світ, не Америка, де ціла команда працює над твоїм проектом. Сам маєш бути компетентним у всіх сферах, які охоплює шоу-біз: поліграфія, організація концерту, пошиття костюмів, хореографія, аранжування, звукові ефекти. І пішла жара. Скрізь ти маєш розумітися.

Зайняті публічні люди зазвичай на вечірки не ходять. А ви?
Я відвідую. Вони знаходять своє нове обличчя і енергетику. Раніше – були сумні і прісні, а зараз робляться з розумом – щоб вразити тих, хто прийде. У нас зараз глядач, слухач і просто наші люди стали більш прискіпливі. Їм треба щось на високому рівні робити. Тому організатори підлаштовуються під смак наших людей. Ми можемо багато різного, цікавого побачити, можемо зустрітися з колегами, з якими не спілкувалися місяцями. Просто по-людськи побути людьми. Познайомитись і себе показати. Ось чому я із задоволенням приходжу на вечірки.

Розмовляла: Ірина Новоставська
Фото: прес-служба Наталі Валевської
Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *