1. Юлія Айсіна: «Я з дитинства одягалась не так як усі»

  Українська дизайнерка Юлія Айсіна розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», що варто одягати у літньому сезоні та чи потрібно виділятись вбранням.

  Юліє, як варто одягатись сучасній українці: популярні речі з США, Європи, сходу чи все таки це повинен бути український одяг – зі своїми особливостями?
  Незалежно від країни проживання, жінка повинна одягатися в те, у чому їй комфортно.

  Людина мусить органічно виглядати в тому, що вона одягає, тоді досягається гармонія стилю.

  Романтичній душі – легкі сарафани, легкі тканини, рюші. Людині, яка веде активний спосіб життя, займається спортом, бігає, – спортивні речі, джинси.

  Чи повинна боятись українська жінка одягатись не так, як ходять усі?
  Я з дитинства одягалась не так як усі. Завжди любила вирізнятися красивими екстравагантними речами. Жінці не варто боятися підкреслювати свою індивідуальність. Але передусім повинна бути гармонія з собою. У мене є така особливість – якщо всі починають носити однакову річ, у мене виникає відраза до неї, не дивлячись на те, що вона може бути модна чи красива.

  Що найважливіше у літньому гардеробі жінки?
  Усілякі літні плаття: міні, повсякденні, вечірні, пляжні, обов’язково купальники – вишиті каміннями, с різноманітними прикрасами. В цьому сезоні це актуально та модно. Незмінним фаворитом будь-якого сезону залишаються джинси. У літню пору вони мають бути світлих відтінків, подерті. Джинси завжди можна поєднувати з вечірнім стилем. Якщо багато працюєш – зранку одягаєш звичайну борцовку (майка), а ввечері – святковий піджак у паєтках та підбори.

  Чи варто за невеликих фінансових можливостей губитися у своєму індивідуальному стилі та скуповувати те, що модно, але не завжди доречне до існуючого гардеробу – сумочок, біжутерії, взуття, одягу?
  У мене величезна кількість клієнтів, які скуповують усе, що бачать, і таких людей не переробиш. Незалежно від фінансових можливостей, потрібно дуже ретельно підходити до вибору гардеробу, вміти поєднувати різні вбрання з різних колекцій.

  І все таки, що має значити мода для жінки – суспільний обов’язок чи обрамлення себе у те, що характеризує саме її?
  Носити треба те, що тобі підходить, в чому тобі комфортно, та те, що характеризує твій стан душі.

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись