Олена Даць: «Деколи, при відсутності впевненості в собі, відкритості до спілкування, не допоможе наймодніша сукня»

Львівська дизайнерка Олена Даць, яка відома не тільки в Україні, але й далеко за її межами, яка втілює в одязі серце нашого краю, розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», чи треба молодим людям ганятись за багатим досвідом, а жінкам ставати частиною модної машинерії.


Оленко, не зважаючи на бойовий ритм, ти завжди усміхнена, сповнена сил та дуже світла. В чому секрет?
Інакше і бути не може, коли займаєшся улюбленою справою, а особливо, коли відчуваєш підтримку родини і друзів.

В інтерв’ю «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» музичний критик Юрко Зелений сказав, що якщо дійсно творчих і талановитих людей забрати на безлюдний острів, вони і надалі робитимуть свою кохану справу. А чим би ти зайнялась на безлюдному острові? Що насамперед шукала б?
Мабуть, така ситуація надала можливість трішки зупинитись і перепочити від буденної метушні. Отримала б більше часу на творчість, а не на бізнес. Шукала б напевно спокою, але не довго.

Зараз, чи не кожен українець стрімголов женеться за модою, кар’єрою і намагається осягнути всі людські втіхи. А це не забагато для однієї людини?
Здається, ще у багатьох не зовсім склалась шкала цінностей. Можливо, поки молодий, хочеться спробувати все, щоб потім було з чого вибрати, на чому зупинитись. Хоча багато моїх знайомих намагаються гармонійно поєднувати різні сторони нашого життя. Допоки ти молодий, маєш багато сил і натхнення, чому б не хотіти зробити більше. Так як наше суспільство ще перебуває в стані розвитку, це рушій прогресу. Сучасна людина має бути багатогранною.

Чи повинна кожна українська жінка ставати частиною модної машинерії?
Ми всі у тій чи іншій мірі є частиною машинерії реклами та PR. Ми слідкуємо, можливо, кожен на своєму рівні, що варто читати, який фільм дивитися, яку музику слухати. А що стосується моди, то тут – навпаки: сучасні тенденції дають більше свободи виявляти себе і можливості показати свій внутрішній світ, зазирнути в себе і розширити власні горизонти.

То в чому секрет щастя жінки: в безмежному гардеробі, орієнтації в інформаційному просторі, умінні поводитись та неймовірних фінансових можливостях?
Безмежний гардероб: як то кажуть, у жінки дві проблеми – замала шафа і нема що вдягнути. Деколи, при відсутності впевненості в собі, відкритості до спілкування, не допоможе наймодніша сукня.
Орієнтація в інформаційному просторі: чим більше знаєш, тим краще розумієш, що не знаєш нічого.
Уміння поводитись: чи скоріше уміння робити правильний вибір.
Неймовірні фінансові можливості: це звичайно непогано, але це скоріше засіб стати більш незалежним, дає більшу свободу вибору.
Я ще не знайшла секрету щастя для всього людства, хоча вважаю, що треба вміти радіти кожному дню і дарувати радість іншим.

Розмовляла: Ірина Новоставська
Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *