1. Наталя Шелепницька – перша українська артистка, що поєднує оперний стиль з сучасним аранжуванням

  Наталя Шелепницька – перша українська артистка, що поєднує оперний стиль з сучасним аранжуванням

  Заслужена артистка України Наталя Шелепницька нещодавно презентувала кліп на відому композицію Ллойда Вебера – “Memory” (“Piano”). Це нове, сучасне і оригінальне аранжування.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба артистки.

  Вона перша, хто з українських артистів зважився працювати у стилі, який поєднує оперний вокал з сучасним аранжуванням. У Росії – відомий виконавець Дмитро Хворостовський, а на світовій естраді – Пласідо Домінго.

  Наталя не боїться експериментів, вона завжди прагне до нового і йде в ногу з часом. Про що і свідчить її нова робота і альбом у стилі «Classical Crossover» («Поп-опера»), який незабаром порадує справжніх меломанів, як класичної музики, так і шанувальників сучасної музичної культури.

  На презентації гостям були показані дві версії кліпу: італійська «Piano» і українська “Пам’ять”.

  «Коли я побачила вірш« Пам’ять »поета Юрія Тітова, зрозуміла, що треба обов’язково зробити і українську версію цієї композиції. І, виявилася, права, адже людям дуже подобається українська «Piano», – каже Шелепницька.

  Сюжетна лінія відеороботи – задумка сценариста і режисера Олександра Іваненко, втілити яку допомогли: оператор Олексій Хорошко і художник Тетяна Гончарова.

  Дві вишукані сукні, в яких з’явилася Наталія у дебютному кліпі, були створені дизайнером Вікторією Суровою.

  Наталя Шелепницька – перша українська артистка, що поєднує оперний стиль з сучасним аранжуванням

  На початку презентації співачка виринула з піснею «Хабанера» з опери «Кармен». Вона обходила весь зал, даруючи гостям червоні троянди. А далі виконала «La Spagnola» композитора V. Di Chiara. Завершувала Наталія свій перший вихід «Серенадою» у стилі самби, композитора Ф. Шуберта.

  Наталя Шелепницька, Павло Зібров
  Особливо ця композиція сподобалася гостю презентації співакові Павлу Зіброву, який приєднався до Наталі і весело підтанцьовував у ритм музики. Ці твори співачка виконувала під супроводом володаря Гран-прі численних міжнародних конкурсів Віталія Кияниці.

  Наталя Шелепницька, Павло Табаков
  Наталя Шелепницька з Павлом Табаковим
  Наталя Шелепницька, Дмитро Оськін
  З артискою шоумен Дмитро Оськін

  Перевтілившись в інший образ, співачка виконала дві пісні – “Memory” та “Piano”. Після сольного міні-концерту Наталю вітали Павло Зібров, Павло Табаков, Дмитро Оськін.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись