1. Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»

  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»

  Грецький красень, модель Андреас вирішив співочу кар’єру продовжити саме в Україні. Він не хоче йти звичними шляхами: тусовками, епатажами, роздяганнями і жовтими новинами. Його девіз – це якісне шоу. Він захоплюється роботою славнозвісної Мадонни.

  Співак не вважає себе приналежним до певної країни, адже народився у Греції, але довго жив в Росії – там був батьків бізнес. «Про мене можна сказати як про космополітичну людину, – сміється Андреас, – яка не визнає кордонів. Я ще в Америці тільки не жив».

  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»

  Як починалась ваша кар’єра виконавця?
  Попервах вона будувалась на модельному бізнесі. Працював, вчився і в цей момент народився музичний проект під однойменною назвою «Андреас». Я з раннього дитинства танцював, співав і вже тоді добре розумів, що хочу бути артистом. Батьки були проти такого сценарію мого майбутнього, але я поставив ціль і невимушено пройшов шлях до неї. У когось стається трохи раніше, у когось – пізніше, а в мене – така дорога. І я зовсім не шкодую, бо набрався багато досвіду: і доброго і поганого, всього з’їли потроху, це школа, це життя. Зате зараз до рішення співати підійшов зріло, бо знаю, що хочу, і як хочу, знаю, що прагну сказати.
  Тому я вирішив працювати без продюсера. Я сам собі продюсер!

  Тобто ви берете участь у всій роботі: обмірковуєте сценарій, пісні, костюми, танці?
  Так, у мене миттєво народжуються ідеї.

  Що ви слухали?
  Джорджа Майкла, Майкла Джексона, мені дуже подобається Мадонна як шоувумен. Із класики – Бах, Монтеверді, Гендель. Я вивчав академічний вокал у Москві, – це мені теж близько по духу. Захоплююсь різною музикою – навіть до народних пісень, знаю українську народну пісню «Якби мені не тиночки».

  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»
  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»

  Чия музика вам подобається? На кого рівняєтесь?
  Те, що робить Мадонна, – це справжнє шоу. 1,5 години жінка нон-стопом танцює. Я схиляюсь перед нею у цьому плані. Багато виконавців – це вокалісти – прийшов і дивишся на них – як Браян Адамс, який співає під гітару, стоячи біля мікрофона, Лара Фабіан. Я знаю, що довго не витримаю на концерті Лари Фабіан, Селін Діон чи Мераї Кері. Отож, мені подобаються шоу, в якому на високому рівні не тільки голос, але й хореографія, спецефекти, драматургія, тобто повноцінне шоу.
  Але ще раз кажу: я поважаю й ціную багатьох виконавців, але хочу бути неповторним. Знаєте, Мадонна – це Мадонна, а Андреас – це Андреас!

  Хто такий артист на вашу думку?
  Від природи – це блазень, який має розважати публіку. І ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше. Приклад могутньої харизми – це Леді Гага. Бачите, який вона має шалений успіх! Хоча красунею її назвати важко, голос непоганий, але таких чимало… А от харизма в неї неповторна!

  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»
  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»
  Грецький артист Андреас: «Ключове в артиста – харизма, якщо її нема, не допоможе ні шоу, ні голос, ні щось інше»

  Ви казали в одному з інтерв’ю, що не будете світським левом, не будете ходити на різні тусовки, а лише співатимете. А на що ще ставите?
  На шоу, а це означає – вміння співати, рухатись на сцені, запалювати публіку, робити розмаїте видовище. Артист повинен робити все потроху. Я схиляюсь до того, що треба робити все, щоб у кубі було красиво, – за можливістю цим дивуватиму глядачів. Все потрібно робити на професійному рівні завжди.

  Тож епатажем займатиметесь?
  Я найбільшу увагу приділятиму якості, тому що епатувати у мене не виходить, це відбувається природно щодня, не треба старатись. Якщо я захочу роздягнутись, роздягнусь, але не заради того, щоб завтра про мене написали в газетах. Це дешевий піар, від якого треба відходити. До речі, український шоу-бізнес – багато талановитих виконавців, креативних, які не бояться новизни, але є один великий мінус – застоявся гламур, від якого треба позбавлятись: співочий селікон, «Продай меня, я детка, я конфетка». Це не модно. Є одна українська дівоча група, котра у кліпі гола, прикривши своє причинне місце, співає «Моя река, моя любовь, дорога». Навіщо виконувати ліричну композицію і прикривати ці місця. Якщо цього потребує сценарій, роздягнись, а якщо лірична пісня, що немає стосунку до грудей чи чогось іншого, нащо це робити, не розумію. У мене є пісня «Body language» (мова тіла) під яку гріх не роздягнутись, коли є що показати. А коли виконуватиму композицію про кохання, оголятись не збираюсь. Повинна бути тонка грань, все у тему.

  Хто режисер вашого кліпу «Nikotini», який ви знімали в Україні? І як вам вдалось дійти до спільного знаменника?
  Екранізатор ідеї – Олексій Шапарєв, кіношник, мультиплікатор, кінематографіст, який далекий від зйомок музичних кліпів. Мені хотілось нового віяння, нової людини, на відміну від монстрів-кліпмейкерів, які ті відео штампують. Хлопець креативний, ідея сподобалась, зразу зачепився, приїхав в Україну і ми півтори місяці займались зйомками. Було чимало кастингів танцівників, написали геніальний сценарій, змінили приміщення для зйомок за три дні – з ВДНГ на Мистецький Арсенал.

  Як можете проаналізувати ваше відео? Адже зараз кліпи – це швидше нарізка кадрів без змісту.
  Скажу щиро, багато чого потрібно доробляти. Але все одно це класно, досконалості немає меж. Це щось нове, ми відійшли від стереотипів – наліпили-наклеїли. Наше відео має сюжет, це маленька кіносторі, де є зміст.

  Коли загорається червоний діод камери, вас це запалює?
  Моє життя – це сцена, тому я такий, який є на сцені. Я не надягаю маску. Хоча у кожної людини є кілька масок, хочемо ми цього чи ні: вдома ми одні, сам на сам – ще інші, на публіці – треті, але головне – щоб не змінювалась суть.

  Великий успіх в Україні мали Араш і Енріке Іглесіас. Наступним будете ви?
  Вони були, а греків ще не було. В Араша принципово східна музика. Я хочу трішки міксу грецького етно, поп, денс та r’n’b.

  Ви прагнете зайняти позицію секс-символа в українському шоу-бізнесі?
  Ярлик секс-символа я собі сам не вигадав. Це хтось написав, і пішло і поїхало. Часто чую : «О, приїхав сюди секс-символ, у нас своїх секс-символів вистачає». Я хочу сказати людям, що не говорив, що так позиціонуюсь. Втім, якщо до мене причепилось секс-символ, то хай буде як є, як ні, то хай теж так буде. Я не ліплю на себе ярлики.

  Українські артисти їдуть в Росію, на захід, стараються там продавати свою музику, а ви вирішили в Україну. Чому?
  Я буду перший, що прийшов це зробити. Чому бути таким як усі. Не приховую, якщо моя музика буде популярна і в Європі, я тільки радітиму. Музика немає меж.

  Коли ви приїхали в Україну працювати? Як довго плануєте тут трудитися?
  В листопаді. Планував зняті кліп й додому! Але сталося інакше. Є таке прислів’я: «Якщо хочеш розсмішити Бога – розповіси йому про свої плани!». Зустрів тут багато друзів, закохався в Київ і от зараз я тут: записав кліп, зустрічаюсь з журналістами, планую другий кліп ближче літа.

  Де частіше буваєте: в Греції, Росії, Україні?
  Я наїздами. У Москві – часто, їжджу додому і перебуваю тут. Мені подобається Київ, якби було некомфортно, я б тут не залишився.

  Ви зараз продовжуєте працювати як модель?
  Ні, але завжди готовий працювати в цікавих проектах в цьому напрямку, тому що цей бізнес знаю добре.

  В якій рекламі раніше знімались?
  Coca Cola (грає роль співака), «Franchesko Smalto», «Take two», «Gaudi». Покази Юдашкіна, Зайцева, Шияна, Жана- Поля Готьє.

  А кіно?
  Не знімався, але я б з задоволенням зіграв вампіра – жадаю вчепитися у шию дівчині. У житті стільки містичного відбувається, що я хочу чи не хочу, але в це вірю.

  Ви казали, що плануєте співати на кількох мовах, і вивчити італійську та українську мови. Це правда?
  Українську трішки розумію, принципово ходжу в українські кінотеатри, щоб розуміти, про що йдеться. Мені подобається ідея виконати і сучасну композицію і народну – «Якби мені не тиночки», попрацюємо з українськими авторами, композиторами. Щось придумаємо цікаве у моєму стилі, додаючи етнічні нотки Стародавньої Греції.

  Вам подобаються талант-шоу? Чи братимете в них участь?
  Моє ставлення до телевізійних талант-шоу в цілому позитивне, як до будь-якої телевізійної постанови. Але, якщо проходить конкурс вокалістів, а арбітрами виявляються незрозумілі люди, які не мають ніякого стосунку до вокалу, і судять когось – от цього я не сприймаю й не розумію! Це просто смішно. Я би в житті не пішов ні на які фабрики зірок, хоча не осуджую людей, які беруть у цьому видовищі участь, можливо, для них – це теж шанс. У мене була можливість потрапити на подібне шоу в Греції. Я принципово відмовився. Сидить якийсь продюсер, що не розуміє нічого у вокалі, телеведуча, яка нічого не розуміє, хореограф. Що робить танцюрист у конкурсі вокалістів? Це ж не конкурс танців. Тому це перший фактор, що вплинув на моє рішення. Мені жаль тих виконавців, над якими сміються ці люди.

  І, подейкують, що в контрактах з учасниками таких талант-шоу є сувора умова – після вибування 5 років не можна співати публічно…
  Це нормально, є ще по 7 років. І , найстрашніше, коли людина підписується про участь у фабриці зірок, потім вона не може нікуди подітись: ні туди, ні сюди. Я впевнений, що справжній артист той, що робить те, що відчуває зсередини. Хай буде це добре чи погано, але правда.
  Але нам всім треба чітко зрозуміти: метою цих телешоу не є пошук неповторних вокальних талантів або вирощування зірок. Справжня мета – це створення телевізійної вистави, видовища, в якої повинен бути великий рейтинг. Давайте говорити відверто – це суто комерційні проекти на телебаченні. Монсерат Кабальє, Мадонна або Елтон Джон в подібних шоу ніколи не народжуються!

  А де ж ви займались вокалом?
  Я приїхав у Москву, де вступив до Інституту сучасного мистецтва. Академічним вокалом зі мною займалась педагог Надія Іванівна Сафронова. Зараз сюди приїхав, теж знайшов гарного педагога, продовжую вчитись. Тому що вокал – як бухгалтерія, ним постійно треба займатись.

  Що ви хочете сказати українцям?
  Дорогі мої! Бажаю вам успіхів, удачі у всьому, вірте у себе, свої сили. Слухайте гарну музику, ходіть на концерти, просто відривайтесь, не сидіть склавши руки. Будьте енергійними, божевільним натовпом! Ми живемо 1 раз на цьому світі. Відривайтесь по повній програмі, кайфуйте!!! Не бійтесь своїх емоцій, танцюйте на столах, стільцях, не бійтесь оплесків. Це для вас глядачі.

  А чому таке цікаве побажання?
  В Європі кажуть «глухий натовп» про росіян, навіть склався стереотип, що їх довго треба розпалювати. Не треба боятися показати свої емоції, розкритись. Та не бійтесь! Європейці приходять на концерти кайфувати, для себе насамперед. Вони заплатили гроші і хочуть відірватись, співати, кричати, плескати в долоні, стукати ступнями. Це правильна реакція. Заряджаються енергією. Навіщо витрачатись і бути затиснутими. Від цього треба позбавлятись!

  Розмовляла: Ірина Новоставська
  Фото: ГУЧНІ ІМЕНА і прес-служба Андеаса.
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Света сказав(ла):

   Травень 6, 2010 @ 11:58 am

   ох вже ці гарячі греки…))

  Висловлюватись