1. Alyosha зняла кліп про екологічну катастрофу – «Sweet people»

  Alyosha озеленила дитячу лікарню в День Землі

  12 травня Alyosha презентувала кліп на пісню «Sweet people». Це відео є частиною програми «EcoVision – 2010», в рамках якої виконавиця планує реалізувати декілька проектів заради збереження навколишнього середовища.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба співачки.

  Частина екологічних проектів буде представлена журналістам і фанатам під час пісенного конкурсу «Євробачення – 2010» в Осло у травні.

  Музичне кіно знімали на покинутому хімічному заводі «Радикал», в павільйонах Національної Кінематики України, у Прип’яті, – це якраз напередодні 24-ої річниці жахливої чорнобильської трагедії.

  Знімальна група намагалася відтворити картину руйнування світу: прекрасне покинуте місто, руїни будівель, старі телевізори, які ще пам’ятають щасливе життя людства. Відеоряд довершували кадри «Greenpeace», що зачіпають кілька головних екологічних проблем сучасності – промислове знищення мешканців морів і океанів, вирубування лісів, забруднення довкілля.

  «Зараз питання екологічної безпеки займають перші позиції в усьому світі. Кожен день ми стикаємося з великими і малими катастрофами, які представляють реальну загрозу не тільки тваринному і рослинному світах нашої планети, але і стабільності найпотужніших світових економік. Я сподіваюся, що наша програма «EcoVision – 2010», яку ми представимо в Осло, нагадає європейським і світовим лідерам про їх обов’язок не тільки розповідати про екологічні проблеми, але і робити кроки для їх вирішення », – зазначила Alyosha.
  Творці кліпу постаралися передати глядачеві ті відчуття, яке залишаються у людини після власних переживань на порозі екологічної катастрофи. Саме вони повинні вплинути на бажання що-небудь зробити заради порятунку планети.

  Образ Alyosha в кліпі максимально наближений до повсякденного одягу міської дівчини – всілякі прояви гламуру: потерті джинси, кеди, футболка з образом планети у вигляді серця, плащ з капюшоном. Це зроблено для того, щоб кожен, хто подивиться цей кліп зміг побачити себе і сказати «Так це ж я, ми, ми всі…».

  Крім співачки у відео є ще один герой – маленький хлопчик, якого Альоша рятує у фіналі, маючи на увазі – все ще можна змінити, тільки потрібно бути уважнішими один до одного і до нашої планети.

  Кліп Alyosha буде представлений на суд світової громадськості в період проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2010» в Осло.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись