1. Alyosha виступить у фіналі “Євробачення – 2010” сімнадцятою

  Альоша, Alyosha виступить у фіналі "Євробачення - 2010" сімнадцятою

  Alyosha пройшла у фінал “Євробачення – 2010“, де виступить під номером 17. Всього учасників – 25. У півфіналі пісенного конкурсу артистка виступала сама на сцені, зробивши ставку на вокал, а не на шоу.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служби «Першого Національного» і Альоші.

  Сьогодні, 29 травня, відбудеться фінал «Євробачення – 2010» в Осло (Норвегія). Трансляцію події покаже «Перший Національний», починаючи з 22.00. Але вечір пісенного конкурсу на цьому ж каналі розпочнеться о 20.50, коли українські зірки зберуться в «Будда-барі», щоб подивитись Євробачення з усією Україною та світом.

  Нагадуємо, що до фіналу конкурсу проходять автоматично чотири країни – засновники “Євробачення” та минулорічний переможець. Решта учасників протягом двох півфіналів борються за шанс стати одними з 25 кращих європейських артистів.

  Оголошення результатів півфіналу, де вирішувалась доля України на пісенному конкурсі, стало справжнім випробуванням для української делегації. Але відразу за першим фіналістом – Грузією оголосили другого – нашу країну. Українське представництво просто зірвало голос від емоцій, які переповнювали їх в ту мить.

  Після такенних переживань відбулася прес-конференція з фіналістами та жеребкування. Alyosha буде сімнадцятою. А по поверненні в готель артистка дала окрему прес-конференцію для українських мас-медіа.

  А ще артистка засновує власну продюсерську компанію одразу, як тільки-но приїде до української столиці. Вона її зареєструє спільно з продюсером Вадимом Лисицею. Це означає, що співачка зі своєю командою буде надалі самостійно продюсувати бренд «Alyosha». У майбутньому – новий продюсерський центр допомагатиме талановитим артистам-початківцям у світі шоу-бізнесу.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись