1. Шалені татусі зібрали гроші на придбання апарату УЗД

  Шалені татусі зібрали гроші на придбання апарату УЗД

  3 березня телеканал «Інтер» і програма «Шалені татусі» провели благодійний вечір «Весна здорової дитини», метою якого було зібрання 210 тисяч гривень на придбання апарату УЗД для Каховської районної дитячої поліклініки.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Вадим Мічковський (Дядя Жора)

  Дядя Жора

  Врешті зібрали більше, аніж планували, – 217 тисяч гривень. Підтримати акцію прийшли російські і українські зірки: письменник Євген Гришковець, актор Ігор Золотовіцький, скульптор Олег Пінчук, Вадим Мічковський (Дядя Жора), Лама, група «Алібі», Dj Єва.

  Валерій Харчишин, Друга ріка
  Валерій Харчишин

  Ведучими вечора виступили обличчя програми «Шалені татусі» Дмитро Носиков та Олексій Семенов.

  Євген Гришковець

  Євген Гришковець спеціально для вечора  підготував сюрприз: прочитав кілька розділів нової книги, яка вийде тільки восени. Книжка про Америку, про його роздуми на цю тему.

  Євген Гришковець і Лама

  Гришковець давно чув про Ламу і мріяв з нею познайомитися. І нарешті його мрія збулася. «У мене і групи «Бігуді», з якою я тісно співпрацюю, є ще одна мрія – записати з Ламою спільну пісню, – поділився з усіма присутніми він. – Слова композиції будуть російською мовою, а приспів, який виконуватиме Лама, – українською. Це, якщо вона не відмовить нам».

  Лама, Наталя Дзеньків

  Після виступу співачки почався аукціон. Основну частину грошей вдалося зібрати завдяки продажу вхідних квитків на захід, які коштували 2 тисячі гривень за одну людину. Бажаючих прийти на захід виявилося багато, тому зібрати більшу частину суми не склало труднощів. Тим паче, що крім цікавої програми, на гостей чекало смачне частування.

  На аукціоні було представлено 12 лотів: сім з них – картини, намальовані дітьми Каховки. Також свої лоти надали зірки.

  «Студія Квартал-95» пожертвували булаву влади даїшника, прикрашену камінням Сваровскі, зі свого гумористичного номера. Вадим Мічковський (Дядя Жора) надав шарф і шапочку з логотипом «Comedy club», група «Алібі» – антикварний браслет Аліни і книгу віршів, написану Анею, Лама – фотографію індійського храму зі своїм автографом, скульптор Олег Пінчук – ексклюзивну скульптуру слона, Євген Гришковець – ложечку для взуття від «Brioni».

  «Дарувати чи продавати потрібно тільки щось дороге для душі чи тіла, – сказав письменник. – Ця річ мені дорога, тому що вона завжди зі мною вже протягом 4 років. Так як я багато їжджу, в мене десь 80 перельотів на рік, то і ця розкладна ложечка для взуття теж об’їздила багато міст і країн. Також можу додати, що це річ дуже корисна».

  Ложечка принесла 5 тисяч гривень. Саме за таку суму її купила Олена Антонова – депутат Київради.

  Після лота від Гришковця були виставлені картини, намальовані дітьми з дитбудинку. Творчість діток розійшлась уся. У підсумку – дві картини купив телеканал «Інтер», ще один із творів мистецтва пішов до творця гри «Сталкер» Сергію Григоровичу.

  Найгарячіша боротьба на аукціоні розгорілася за дитячу картину «Україна», яку в результаті продали за 6 тисяч гривень голові Шевченківського району Віктору Пилипишину. Правда картину він купив не собі, а в подарунок Євгенію Гришковцю, якому одразу вручив презент.

  Одним з найдорожчих лотів, 8 тисяч гривень, стала скульптура слона з рук Олега Пінчука – і все завдяки його вмінню «нахвалювати товар». Правда авторство статуетки належить не Олегу, а відомому індійському скульпторові Сірху. «Я купив цю статуетку в Індії, – каже він. – Її автор відомий, його творіння коштують дуже дорого, але вже їхніми володарями Мадонна, Ричард Гір.

  Але найдорожчим лотом став уїк-енд на чотирьох в «Chateau Bеsseuil» – проживання в Бургундське замку Besseuil – 15 000 грн.

  Наприкінці вечору 210 тисяч гривень урочисто вручили представникові компанії, яка надала апарат УЗД, і доставить його до Каховки. А решту, 7 тисяч гривень, залишили до наступної благодійної акції.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись