1. Андрій Джеджула: «Успішне суспільство – благополучна вся країна»

  Андрій Джеджула: «Успішне суспільство – благополучна вся країна»

  Відомий шоумен Андрій Джеджула розповів в інтерв’ю про потребу суспільства в соціальній рекламі та відповідальному ставленні знаменитостей до проблем українців.


  Чи потрібна соціальна реклама Україні?
  Обов’язково. Дуже багато молодих людей абсолютно не мають сформованої точки зору щодо брендів, вживання алкоголю та наркотиків, куріння, ставлення до сексу. Деякі підлітки знають, що існує статеве життя, як його вести, але не володіють інформацією про існування презервативів і безпечний секс. Наша Україна займає перше місце за захворюваністю на СНІД, перше місце серед неповнолітніх, які народили. Тому повинна бути максимально активна соціальна реклама, а не так як у нас – якщо соціальна, безкоштовна, то у місцях, в яких її ніхто не бачить. Вона має розташовуватись на центральних площах, на головних вулицях, щоб люди бачили, читали і чули.

  Андрій Джеджула: «Успішне суспільство – благополучна вся країна»

  Які, на вашу думку, найважливіші проблеми в Україні, окрім СНІДу і малолітніх мам?
  Це проблеми з здоров’ям нації, як такої. Вона хвора. Якщо Україну розділити як тіло, то голова завжди розколюється, нескінченна мігрень. Це уряд і політики. Руки у нас традиційно болять, вони нічого не можуть робити. Це адміністрація. Залишаються лише ноги і те місце, до якого кріпляться. Це народ. У нього все гаразд, але хочеться, щоб не просто ті ноги бігали, а робили щось ще руки.

  Чи знаменитості допомагають вирішувати суспільні питання у нашій країні?
  Так заведено у всіх країнах, коли селебрітіз звертаються увагу до якихось проблем. Це нормально, у нас тільки починається. Я, наприклад, часто беру участь у благодійних акціях, аукціонах. У нас ще немає культури благодійності, люди не розуміють, куди вони приходять, де збираються гроші. Постійно чуєш: «Вони все крадуть!». Перше питання, яке задають зірки: «А будуть журналісти? Які?». Яка вам різниця? Хочете їм допомогти чи ні? Захочете зарадити і будуть журналісти. Таких зірок в лапках багато.

  Андрій Джеджула: «Успішне суспільство – благополучна вся країна»

  Ви культивуєте сім’ю?
  Так, адже немає у житті нічого ціннішого, аніж твоя родина, твої діти. Нормально діти можуть розвиватися у здоровій та міцній сім’ї, де є мама, де є тато, які люблять малечу.

  Що потрібно зробити українцю заради формування здорового суспільства?
  Успішна людина – індивід. Успішне суспільство – благополучна вся країна. Для цього людина повинна бути сильною, берегти здоров’я змолоду і ставитись до нього тендітніше. Люди зобов’язані займатися спортом, не вживати надмірно алкоголю, не палити, вести здоровий спосіб життя. Треба більше читати, адже у нас велика проблема – діти читають мало. Відеоігри та комп’ютери забирають 90% часу підлітка.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба Андрія Джеджули
  Джерело: Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україніhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись