1. Олег Скрипка гастролює українською діаспорою в Італії

  11 липня, у старовинному італійському містечку Неаполь, стартували Дні Української Культури. На батьківщині неаполітанської пісні, де мешкає найбільша українська громада Італії, вперше в історії міста зібралися представники діаспори з різних куточків Італії, а також гості із Польщі, Португалії та Франції.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «ВВ».

  Свято розпочалося концертом “Воплі Відоплясова”. Під живу українську пісню всидіти на місці не змогли ні діти, ні навіть літні люди.

  “Лети, моя мила сестро, лети за чужі моря…”, – співав того вечора Олег Скрипка своїм співвітчизникам, Подібні контакти з якими надзвичайно важливі для наших заробітчан. Адже ці люди, вирушивши за моря шукати кращого життя, повноцінно зберігають увесь колорит України – об’єднуються у громади, створюють культурні центри і спілкуються виключно українською. За словами Генерального консулу України в Неаполі, за весь час, що українці знаходяться тут, вони вперше відчули себе справжньою частиною України.

  На ранок після концерту вдячні організатори запросили “вевешників” на риболовлю, якою так славиться Неаполітанська затока. Проте цього разу фортуна посміхнулась лише завзятому рибалці Олексію Мельченку, на гачок якого скочило двійко невеличких сардинок, а іншим музикантам довелося задовольнитись медитаціями на пленері, цілющим середземноморським повітрям та спогляданням вулкану Везувій.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись