1. Випадковий запис вийде в ефір під супроводом Альони Вінницької

  ««Випадковий запис» – це передвиборча історія, яка розповідає про те, як у нас облаштована політика, – зауважив автор сценарію, режисер і продюсер Дмитро Таран. – Головне у будь-якій політичній історії – любовна лінія».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба телеканалу «Інтер».


  Дмитро Таран, Альона Вінницька, Віталій Борисюк

  26 квітня о 23.00 на телеканалі «Інтер» відбудеться прем’єра пригодницького бойовика «Випадковий запис». Це спільний український продукт Inter Media Production та ЗАТ «Ялтинська кіностудія».

  Саме цю любовну лінію у кіно зіграли російські актори Євген Стичкін і Ольга Ломоносова. Їх герої – незнайомці, але вони стають свідками убивства відомого політика. При чому вони все побаченні знімають на любительську камеру. Ось і починається веселе життя випадкових свідків.

  «Я радий, що режисер побачив у мене як героя бойовика, – кажу виконавець головної ролі Євген Стичкін. – Це вперше мені пощастило, адже постійно граю героїв-коханців. Навіть набридло. Тут неординарний персонаж. Я теж хотів би бути схожим на нього, отримувати задоволення від життя і бути незалежним від грошей та слави. Чомусь у мене зовсім не виходить, хоча стараюсь. Тому з радістю знімусь у продовженні цієї картини, якщо воно буде».


  Віталій Борисюк


  Продовження фільму обіцяно Дмитром Тараном. Тільки от у другій частині буде менше політики, а більше політики і неймовірного кохання. До речі акторський склад повинен залишитись без змін. «Головне, аби знімали на морі, – пожартував актор Віталій Борисик. – І щоб більше сцен на пляжі. Тоді ми готові і десятьма дублями одну сцену знімати».

  У «Випадковому запису» виконавиця Альона Вінницька дебютувала як акторка. Вона зіграла співачку, яка виступає на корпоративні у відомого політика. «Може, мені нарешті дадуть велику роль, – сміється Вінницька. – Адже хотіла зіграти щось серйозне, а довелось бути собою та до того ж в епізоді». Також Альона стала автором і виконавицею саудтрека до фільму – композиція «Я здесь, я рядом». «Усі гарні фільми завжди мають гарний сайндтрек, – хвалить себе співачка. – Це вже не вперше моя композиція стає головним саундтреком усієї картини, чому я дуже радію. І хоча пісня вже не нова, думаю, у мене вийде її реанімувати і слухачам вона сподобається».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись