Віктор Бронюк: «Останнім часом дуже багато лосів дарують»

Фронтмен групи «Тік» Віктор Бронюк розповів «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», чому не взяв участь в «Євробаченні – 2009» та про своє ставлення до нічних світських заходів.

Як ставишся до того, що групу «ТІК» асоціюють з оленями?

Спершу було так незвично, ображались. Думали, а чому ж «олені», адже у нас дуже багато композицій. Це зрештою пісня, яка зробила нас. Це те, з чого ми починали. На сьогодні відхрещуватись – у нас такого немає. «Олені» подобаються, отже треба співати. Добре, що пісня пішла у народ. Скажу з гордістю, що її знають на сході, на заході, на півночі і півдні.

Отримуєш подаруночки рогаті?

Останнім часом дуже багато лосів дарують, не знаю чому.

Найближчі плани?

Думаємо обїхати у турі всю Україну.

Чому в «Євробаченні – 2009» не берете участь?

Ми ходили до ворожки. Вона сказала, що ми не пройдемо. Без жартів, то ми ж планували їхати у тур, тому розпорошуватись на все не можливо. А просто прийняти участь не хочеться. Якщо братись, то лише з метою перемогти.

Цього разу ні. А в наступному році?

Поживемо, побачимо, ніхто від того не відхрещується.

Ти прихильник бурхливого нічного життя? Відвідуєш різні світські заходи, нічні вечірки?

Відвідую магазин ввечері, ходжу у «Метро» з покупками вночі, аби все то не перетворилось на автограф-сесію.

Я не люблю ті штуки – тусовки. Причому, може, трохи працює раціоналізм у голові. Скажімо, витрачати час на те, щоб комусь поперемивати кістки. Цікаві проекти, презентації – буває відвідую. Так як ми живемо у Вінниці, не завжди є час, аби приїхати потусуватись. Замість того ми збираємось на репетицію та працюємо над новим матеріалом. Слідкувати за новинами – не проблема, адже заходиш в Інтернет і ти буквально за півгодини знаєш, що відбулося в Україні. Ми себе не відчуваємо обмеженими, бо живемо у Вінниці. Навіть краще, бо там повітря свіжіше і ти залишаєшся органічним та справжнім.

Розмовляла: Ірина Новоставська

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

http://bignames.org.ua

Віктор Бронюк: «Останнім часом дуже багато лосів дарують»: 2 коментаря

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *