1. Справжня територія краси створюється навесні

  У клініці пластичної хірургії закохуються, хвилюються, ревнують і нарешті працюють. А поза кадром теж почуття не стихають: актори стають дуже уважними до половинки по майданчику.

  29 березня, 0 20.50, премєра серіалу «Територія краси» на телеканалі «Інтер». Це спільний продукт Film.Ua та Інтер Медіа Продакшн.

  Ольга Сумська і Нікіта Звєрєв

  Над серіалом водночас працювали три режисери: Оксана Тараненко, Ігор Забара і Павло Тупік. Сценарій написали: Олена Бойко та Марія Бек. У фільмі зіграли: Сергій Романюк, Варвара Андреєва, Євгеній Коряковський, Нікіта Звєрєв, Ольга Лук’яненко, Ольга Сумська, Юлія Мавріна, Дмитро Суржиков, Наталія Васько, Лада Денс, Оксана Байрак, Ірма Вітовська (серіал «Леся+Рома»), Римма Зюбіна.

  Наталя Васько

  Юлія Мавріна і Нікіта Звєрєв

  Виявляється, навіть у клініках пластичної хірургії закохуються. Причому не тільки у колег, а й у славнозвісних симпатичних пацієнтів. Хоча не будемо сперечатись, що лікарі виконують свою роботу на відмінно з плюсом. Утім вони теж люди, які закохуються, одружуються і навіть сваряться.

  “Ми намагалися зробити не серіал, не мило, а багатосерійний фільм”, – каже Сергій Антонов.

  Головні у серіалі «Територія краси» – сімя професора медицини і головного лікаря обласної лікарні Андрія Андрійовича Фокіна (Сергій Романюк), який також один з співзасновників цього медичного закладу.

  Знімальний період картини тривав 5 місяців та одночасно на двох майданчиках. Спеціально для серіалу в одному з павільйонів компанії Film.Ua були збудовані декорації загальною площею 800 квадратних метрів.

  Євген Коряковський і Юлія Мавріна

  На знімальному майданчику між акторами Нікітою Звєрєвим (Федір) і Юлею Мавріною (Катя) промайнула іскра кохання. Ось чому у молодих людей виникали труднощі під час роботи. Приміром, сцену, де Федір читає моралі Каті, довелось перезнімати кілька разів – Нікіта просто не міг кричати на кохану.

  «У мене не було ніякого особистого життя, а цікава та захоплива робота. Насправді, важка і об’ємна роль. Коли ти знімальну групу бачиш частіше за сім’ю, то вона і стає твоєю сім’єю», – каже Дмитро Суржиков.

  Режисер Оксана Байрак зіграла у серіалі постійну клієнтку клініки пластичної хірургії. Вона просто не може спокійно жити, якщо не змінює своєї зовнішності. А от Лада Денс передала образ капризної модної співачки, яка хоче понад усе спокусити свого лікаря.

  Ольга Сумська

  Ольга Сумська та Сергій Романюк

  Ольга Сумська: «Життя настільки вирує, так багато кольорів у цієї героїні. Скільки я вже мрію взятися за пензлі. Мій батько В’ячеслав Сумський, крім того, що був неперевершеним актором, він ще й малював. Навіть доля мені підказує: «Олю, роби щось. Навіть через ролі втілюй свої мрії». Невдовзі розпочну діяльність щодо художньої практики. Що стосується мого характеру – половина героїв її не сприймають, не люблять. Вона таке стерво. Христина Івановська вся така темпераментна, каже правду в лице”.

  Подивитись кліп на саундтрек до серіалу “Територія краси” – “У неба попросим”:

  Продюсер «Території краси» Сергій Антонов: «Пісня «У неба попросим» найкраще лягла в історію серіалу. Спершу ми хотіли співпрацювати з Гайтаною. Нас не дуже задовольняла стилістка виконання. Вона трішки специфічна. Це дуже добре для аудиторії, але не дуже добре для цього продукту. Тіна Кароль нам запропонувала пісню «У неба попросим», не зважаючи на те, що вона вже півроку в ротації. Нам історія композиції сподобалась. Ми зробили нове аранжування».

  Автор: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись