1. У День Закоханих відбудеться бал-маскарад «Карнавалія-2009»

  Близько 500 впливових осіб України стануть гостями благодійного балу. «Карнавалія-2009» відбудеться у Колонній Залі Київської мерії 14 лютого 2009 року.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Карнавалії”.


  Знамениті танцюристи Влад Яма і Олена Шоптенко (пасія телеведучого Ігоря Посипайка)

  Бал-Маскарад – це вишуканий світський аналог масових карнавалів. Планується, що цьогорічний бал об’єднає близько 500 впливових осіб України: лідерів бізнесу й політики, зірок музики та кіно, літераторів і дипломатів.


  Зірка “Євробачення” Ані Лорак

  Кароліна з коханим Муратом

  Головна мета балу «Карнавалія» – поширення ідей меценатства та благодійництва в Україні серед культурної, політичної, бізнесової еліти представників шоу-бізнесу та дипломатичного корпусу. Кошти, отримані з благодійної програми балу, підуть на придбання нових книжок для оновлення фондів українських бібліотек, дитячих будинків, шкіл-інтернатів.


  Засновник Благодійного Фонду “Мистецька Скарбниця” Тетяна Логуш ( в червоному)

  Голова організаційного комітету “Карнавалія” Юрій Логуш і Анжеліка Рудницька

  Програма заходу поєднає елегантний традиційний бал із захоплюючим динамічним Карнавалом. У цьому році «Карнавалія» своїм гостям калейдоскоп вистав: українського Стрітення, Віденського Балу-Редуту та трьох різновидів Марді Гра (Франції, Канади, Нового Орлеану).


  Акторка Ольга Сумська і діджей Паша

  Музичний супровід свята: «Київ-Класік» – симфонічний оркестр Національної Опери, українські гурти, музика та концертна шоу-програма в традиціях Квебеку, Франції, Ново-Орлеанського Марді Гра, зірок опери, поп-музики, джазу. Хед-лайнером співочої частини балу-маскараду стане Олег Скрипка з гурту «Воплі Відоплясова».


  Григорій Чапкіс (з правого боку)

  Меценатська програма балу складатиметься з зіркового аукціону та благодійної лотереї. На гостей «Карнавалії» також чекають колоритні виставки та анімації, вишукана вечеря з етнічних страв та дегустація вин, під час яких гості зможуть поспілкуватися з пресою та познайомитися з цікавими людьми.


  В зеленому – Олена Шоптенко, в українському вбранні – Наталія Валевська

  Організатором балу «Карнавалія» вже втретє виступив Міжнародний Благодійний Фонд «Мистецька Скарбниця», відомий послідовним поширенням ідей меценатства у культурних, дипломатичних, політичних та бізнес-колах України. Засновник фонду – Тетяна Логуш.
  Головою організаційного комітету «Карнавалії» є Юрій Логуш.

  Благодійні Бали «Карнавалія» проходили у Києві в лютому у 2007 і 2008 роках. Попередні бали демонстрували традиції українського Стрітення, Віденського Балу-Редуту, Венеціанського та Бразилійського Карнавалів, Індійського Голі. У результаті на кошти, отримані від лотереї та аукціонів, тисячі книжок були передані до шкіл, інтернатів, 90 бібліотек Києва та інших міст України. У 2009 році організатори мають надію збільшити внесок у справу доброчинності.

  Третій щорічний благодійний Бал-Маскарад «Карнавалія»
  Час проведення: 14 лютого, 19:00-04:00
  Місце проведення: Колонна Зала Київської Міської Державної Адміністрації, Хрещатик 36, Київ
  Організатор: Міжнародний Благодійний Фонд «Мистецька Скарбниця».
  Спонсори проекту: Поліграфічна фірма «Оранта», міжнародний фонд «Відродження», оператор зв’язку МТС, туристична компанія «Трайдент».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 3 мікрувань

  1. Larysa Kalyta сказав(ла):

   Січень 30, 2009 @ 2:36 pm

   I would like to purchase one ticket for Karnavalia 2009
   Please call me at 8067507 9669
   thank you

   Larysa

  2. Iryna сказав(ла):

   Січень 30, 2009 @ 3:23 pm

   Замовлення квитків: (044)362-43-43

  3. Inna Degtyaryova сказав(ла):

   Лютий 11, 2009 @ 10:52 am

   Are there any tickets still available?

  Висловлюватись