1. Василь Лазарович: «Я вирішив свою долю не віддавати комусь»

  Український співак Василь Лазарович розповів «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про найближчі плани, скільки коштує найдорожчий костюм і, які результати дала «Нова хвиля».

  Чи мали Ви досвід неприємного спілкування з журналістами?

  Мав прикрий інцидент. Мені в тому плані не сподобалась «Газета по-українськи». На той час, у мене з редакцією склались досить дружні відносини, проте коли вони написали про мене статтю, вплівши деякі приватні факти мого життя (приміром розлучення), – на цьому наші дороги розійшлися. Я не хочу, щоб мої близькі люди потрапляли в пресу: журнали, газети, інтернет-видання. ЗМІ охочі писати різного роду плітки. А от я люблю конкретику, а не пусті розмови. Не люблю дешевих «артистів розмовного жанру».

  Відвідуєте салони?

  Так. Постійно слідкую за зачіскою і вкладаю волосся (сміється). Просто є люди, які мені імпонують. Я не так віддаю перевагу салонам, як професіоналам, що там працюють.

  Чому ви обрали саме таку зачіску? Тому що популярно?

  Ні! Кожен з нас має свій характер і постійно шукає своє самовираження та прагне до самовдосконалення. Для мене популярним є те, що людині пасує. Що до моєї зачіски, то цей стиль є мені зручним і я почуваюся впевнено.

  Ваші вподобання?

  Історичні фільми, трилери, мелодрами. Мені до вподоби все те, що людині дає можливість подумати. Це не фільми, які викликають агресію, а ті, що дозволяють розвиватись як особистість. Наприклад, одним із моїх улюблених фільмів є «Адвокат диявола».

  Ваші улюблені актори?

  Важко сказати, бо у кожного актора є щось своє, індивідуальне. Все залежить від ролі, яку він передає. Кожна людина харизматична, красива по-своєму, як і кожна жінка.

  Улюблені артисти?

  Це є Тіна Кароль, Гайтана, Тая Повалій, Світлана Лобода, Юрій Бардаш. Мені подобається Паваротті, Карерас, Домінго. На жаль, у нас культура оперного мистецтва не актуальна, а в Європі – це престиж. Лучано Паваротті – це людина, яка змогла об’єднати різні стилі мистецтва в Європі, об’єднуючи усіх виконавців. Врешті решт, і до нинішньої попси я не ставлюсь як до чогось поганого, я сприймаю її як популярний стиль самовираження актуальності сучасності.

  Вас продюсують?

  Ні, працюю один. Я відмовився від продюсування. Продюсер – це фінансова відповідальність. Я їх також розумію, бо вони вкладають гроші, ризикують і хочуть отримати результат. Тебе чітко готують як співака, який повинен відробити гроші. То вже є ремісництво. А я вирішив свою долю не віддавати комусь, а займатись самому, формувати власну команду. Я співпрацюю з співаками, композиторами, режисерами, акторами. Мені не кажуть: туди не їдь, там не говори, так не спілкуйся, про те не кажи.

  Що ви думаєте про конкурс «Нова хвиля»?

  Як про місце для дітей-школярів, що поїхали у табір: відпочили, познайомились, себе показали, а потім повернулись назад. На конкурсі у мене зявилось багато друзів, я одержав безліч позитивних емоцій. Я згадую ті часи з ностальгією. Якщо дивитись на конкурс з музичної, професійної сторони, то «Нова хвиля» – фестиваль, який кожній людині дає можливість вийти на широкий екран і показати себе як виконавця, поспілкуватись з журналістами, налагодити потрібні контакти.

  «Нова Хвиля» – фундамент, перша сходинка до зіркового Олімпу.

  Як все відбувалося на конкурсі?

  Я виконував репертуар, який мені не зовсім хотілось виконувати. Він не виражав жодної з моїх емоцій. На той час, я мав продюсера, який працював зі мною як міг. За що ми і отримали результат в 9-те місце. Я не заперечую, що в чомусь я, можливо, зробив щось не так, не зміг правильно себе подати. Проте, навіть той репертуар, я намагався пропустити крізь себе і донести до глядача. Але для мене найважливішим була не оцінка суддів, а реакція публіки, яка була присутня в залі та відповідала взаємністю, це відчувалось. І зі сцени я пішов не під стукіт власних туфель, а під бурхливий шквал овацій, не побоюсь цього слова. А власне, вже цього року, я приїздив як гість на VIP-вечірку в рамках «Нової хвилі» з півгодинним виступом.

  Який кліп у Вас нещодавно вийшов?

  Відео на пісню «Прощай». Наразі, відбувається робота над 6-ма піснями. З них я оберу композицію для наступного кліпу і намагатимемось з моєю командою його закінчити до Нового року.

  Розкажіть про сюжет кліпу «Прощай»

  В кліпі підіймається тема «гострого кута» в особистих відносинах між героєм та його коханою. Істрія недовготривалих відносин… Виконавець намагається сам знайти вихід з ситуації що склалася, проте щоразу стикається з іншими негараздами, що трапляються на його шляху. Блукаючи вулицями нічного міста, герой виконавця потрапляє під зливу, в якій намагається знайти розраду та змити відголоски свого минулого. Сідаючи за кермо, герой мчить всупереч своїй долі. Зовсім некерований своїми вчинками, а посилаючись на власні відчуття, потрапляє в аварію та розбиває вщент дороге авто. Герой виконавця шукає останнього притулку серед натовпу людей, проте сірий світ буденності проходить повз нього відсторонено, прикриваючись парасолями…
  В фіналі кліпу героїня покидає виконавця, залишаючи йому на згадку зім’яту червону шалю, як спогад шаленого, палкого, проте нерозділеного кохання.
  Бюджет відео склав близько 40 тис. доларів. Режисером кліпу виступив Віктор Скуратівський.

  Ви романтик у душі?

  Я – романтик і філософ із гарним почуттям гумору.

  Якими будуть локації наступного кліпу?

  Наразі, вирує безліч різних креативних ідей щодо створення нової відео-роботи. З локація ми ще не визначились. Маємо чимало заготовок. Є ідеї щодо використання у кліпі літаків, яхт і каскадерів.

  Василю, ви фанат Інтернету?

  Ні. Я ані в Контактах, ані в Однокласниках не зареєстрований. Якщо мені треба буде з ким-небудь сконтактуватись, то я знайду телефонний номер, і сам наберу. Я прихильник «живого» спілкування.

  Як Ви проводите вільний час?

  Так як вільного часу, переважно немає, то коли випадає така можливість, я дивлюсь фільми, катаюсь на авто нічним містом або спілкуюсь з цікавими людьми. Я зараз можу сидіти тут, а потім раптово підірватись і поїхати в Івано-Франківськ, на батьківщину. Я непередбачувана людина!

  Де збираєтесь святкувати Новий рік?

  Ще не вирішив, завжди дотримую до останнього. Попередній зустрічав з друзями у Києві, в Арена Сіті, за запрошенням свого товариша Дмитра Коляденко.

  Ви вітали Тіну Кароль з материнством?

  З Тіною взагалі вийшла досить цікава історія. Якось я їхав у машині, почувши Тінину пісню на радіо, подумав, що давно їй не телефонував. Набираю Кароль, – вона не підіймає слухавку. Тоді телефоную Жені і запитую: «Як справи?». Він відповідає: «Ти не уявляєш: хвилин 30 тому Тіна народила сина».

  Факти

  Авто: Toyota

  Спорт: штанги, біг, кікбоксінг, настільний теніс.

  Василь витрачає на спорт 3-4 години та 1,5 тис. доларів.

  Країни, які відвідував: Італія, Німеччина, Австрія ,Угорщина, Прибалтика.

  Батьків навідує раз на місяць.

  Улюблені ТМ одягу: Kavalli, Valentino

  Найдорожчий костюм від Canali – 4 тис. у.о,  піджак Valentino – 3 тис. у.о.

  Лише з третього погляду Василь купує річ.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: піар- служба Василя Лазаровича

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. макс сказав(ла):

   Березень 7, 2010 @ 10:26 pm

   Ну от черговий ВАСЯ…
   А чи не можна щось зробити, щоб зарадити долі України на наступному Євробаченні і підібрати іншого, достойного, кандидата?

  Висловлюватись