1. Катя Кузнєцова: «Спершу було кохання в кадрі»

  Українська акторка, телеведуча і переможниця танцювального шоу «Танцюю для тебе» Катя Кузнєцова розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про свої прагнення, щире кохання та дебютну роль.

  Як почуваєтесь після перемоги у танцювальному шоу «Танцюю для тебе»?

  Я була дуже щаслива, коли ми перемогли. Але, як на мене, ця проблема не повинна бути у проекті, бо вона глобальна. Це мрія, мабуть, нашої країни і всього світу Адже хворіє не одна, не дві дитинки. Їх дуже багато, я вже мовчу про дорослих людей. Мені приємно, що не зважаючи на кризу, про проблему пам’ятають і про неї ще раз нагадали. Ми з Маратом надіємось, що дім казки буде. Час летить, а дітей все більше і більше, які хворіють.

  Ви дебютували у серіалі «Серцю не накажеш»?

  Коли я в чомусь розчаровувалась, у мене зявлялась якась робота. Мені вже з першого курсу казали, що зніматись це не дуже добре. Але я все ж таки вважала, що це моє майбутнє і з першого курсу почала зніматись. Перша робота була, мабуть, як і у всіх акторів, – «Повернення Мухтара», а потім я працювала з Олегом Масленіком і Оксаною Байрак у серіалі «Ангели із Орлі». Тоді працювала Ольга Кабо, яка грала мою маму. Було відзнято десь 70 серій. Це була історична телевистава. Потім мені Масленіков запропонував прийти на проби до серіалу «Серцю не накажеш». Тричі їх проходила і лише на третій раз почала працювати. Його знімали довго – 1,5 року. І для мене, не зважаючи на те, що не змогла бути щодня, дуже багато чого навчилась у Анатолія Георгійовича та Лялі Руснак. Люди просто геніальні. Раніше я ходила на їх спектаклі дивитися, а тут могла з ними попрацювати. Це щось було неймовірно.

  Чим зараз займаєтесь?

  Продовжую навчатись на 5 курсі магістратури і веду ранкові ефіри на Першому Національному. Це вранці о 9.00 буквально 7-8 хв. анонсу: що трапилось, хто народився і звичайно анонс. Я ще працюю в молодому театрі. У мене робота є, але не такий щільний графік як був. Тому інколи божеволію. Хочу піти чи на курси водіїв, проводитиму більше часу з батьками та повернусь до університету, бо дуже сумую за своїми однокурсниками. Вони всі мене підтримували. Ну і звичайно буду знаходити час для друзів і для коханого чоловіка. Ми зустрічаємось з Євгенієм вже 2 роки.

  Танці у вашому житті матимуть продовження?

  Я раніше танцями не займалась, але зараз Мурату сказала, що хочу продовжувати танцювати. Він займається відкриттям своєї студії разом зі своїм другом. Думаю, він буде знаходити час, щоб я приходила і ми тренувалися. Мурат мені каже: «В мене щось виходить і я через це радію».

  Чи збираєтесь співати?

  Я просила свого хореографа ще з першого ефіру, що хочу заспівати. Я проспівала 10 років у хорі. Але він обіцяв мені, обіцяв… Ми настільки наполегливо займались перед кожним ефіром, що у нас не було часу піти у студію і записати це все.

  Ваше захоплення?

  Подобається фотографувати, гуляти парками, дивитись футбол. Я дуже люблю осінь, але цього року навіть не встигла подивитися, як листя опадає.

  У мене ще одна бабуся залишилася, вона приймала участь у моєму вихованні. Тому я завжди знаходжу час, аби до неї сходити. Ми з нею часто ходимо чи в театр чи в кіно. Вона у мене така сучасна.

  Що колекціонуєте?

  Я цікавлюсь ангелами, а раніше збирала листівки.

  Готуєтесь вже до Нового року?

  Ой ще не знаю, бо коханий чоловік живе не в Києві, а у Москві. Я спочатку думала, що в Києві або поїду до Санкт-Петербургу, бо я там жодного разу не була, чи можливо до Праги. Хочеться, якщо є час відпочити, то щось і побачити.

  Як ви з коханим познайомились?

  На зйомках серіалу «Серцю не накажеш». Він один з головних акторів – Євгеній Пронін. Це наше кохання перейшло на трошки більше. Спершу було кохання в кадрі, потім якось воно так перейшло, що ми почали цікавитись один одним не просто як колеги. Ми дуже довго дружили. І потім якось воно перейшло в кохання. Зараз нам дуже важко, бо він живе у Москві. То я до нього їжджу, то він приїжджає, якщо є можливість.

  Як батьки зреагували на таке кохання?

  Знаєте, я взагалі до 19 років вважала, що мені це почуття не дано. У мене були хлопці, які якось до мене залицялись. Мені вони подобались, але я до них не відчувала кохання. Вони були як друзі. Ми гарно проводили час і, коли я розуміла, що вони у мене закохуються, я казала, що ми не можемо бути більше разом. Оскільки у мене дуже інтелігентна сім’я і хлопці теж були інтелігентні. Мені ж хотілось, щоб чоловік у мене був якийсь шкодний, щоб ми з ним дуріли і валялися на траві, по тунелям бігали. Хотілось якогось божевілля. І Женя якраз був таким. Він досі неймовірний романтик. Він може знайти романтику в абсолютно різних місцях і мені це дуже подобається. Якось кажу мамі: «Я закохалася!». А вона у відповідь: «Та ну. Кохання з акторами?». Та я мамі казала: «Розумію, що з акторами дуже важко, але він мене розуміє. Ми з ним як на одній ноті. Він розуміє мене, а я його. Я поважаю його вибір, а він – мій. Все ж таки намагаємося триматися з Євгенієм. Хоча така відстань – 50 хв. на літаку – все ж таки важко, особливо, коли хочеш відчути його, почути, обійняти. А його нема, лише телефонна слухавка. Це прикро, але в якийсь момент я відпустила цю ситуацію і поклалася на Бога. Як Господь скаже, так і буде. Наше кохання є, воно щире з обох боків, тому вже як вийде.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: архів Каті Кузнєцової і прес-служба «1+1»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись