Сніжана Єгорова: «Це завжди був епіцентр яскравих модних подій»

Іменита ведуча Сніжана Єгорова розповіла “ГУЧНИМ ІМЕНАМ” про знайомство з Фрідомом та найближчі плани, які вона реалізовує поруч з коханим, Антіном Мухарським (колишнім піарщиком прального порошку).

Коли познайомились з Фрідомом?

Це сезон 1995-1997 років. Тоді я працювала у клубі постійною ведучою і він ще мав назву Голівуд. Трішки раніше я теж достатньо часто вела різні заходи, які відбувались у цих стінах. Потім Тако Баронян запросив мене попрацювати постійною ведучою з Дімою Осєвим в парі. Кожен вечір ми виходили на цю сцену і представляли програму. Раніше Голівуд працював у режимі клуба – щоночі. Це завжди був епіцентр яскравих модних подій. Тут починали кар’єру багато артистів. Я їх усіх люблю. Тоді ми багато працювали з Іриною Білик. Стіни Фрідома сприймаю як свій дім, адже тут було так багато гарних історій.

Картини нашої галереї розвішані у концерт-холі, представлений молодий художник Іван Семисюк. На цій сцені і в цих стінах дуже добре починати. Це серйозний заділ на успіх.

Що зроблено?

Я з Антіном зіграли подружжя у фільмі Ілля Ноябрьова «Повернення блудного батька».

“На мені піджак від Андре Тана. Я люблю чорно-біле”,- коментує Сніжана.

Найближчі плани?

Ми зараз активно хочемо зайнятись просуванням галереї. У нас є три молодих художники, які ми підтримуємо, – Владислав Шеришефський, Іван Семисюк і Сергій Коляда. Ми займаємось виставковою діяльністю: приймали участь в арт-Києві і готуємось до культурного салону. Збираємось протягом півроку, якщо криза нас не зовсім добє, дуже провести серйозну арт-акцію з балетом Фрідом.

Займатиметесь музикою?

Ми хочемо з Антіном записати альбом, переспівати світові дуети. Це додаткові опції до того, що ми робимо. Ми все ж таки країна корпоративної культури, як не крути. Людям це більше подобається і затребуване.

Автор: Ірина Новоставська

Фото: піар-служба Фрідома

Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

http://bignames.org.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *