1. Гайтана: «Я хочу мати п’ятеро діток»

  Українська мегазірка Гайтана долучилась до нового соціального проекту «Спілкування заради майбутнього» компанії «Київстар». Співачка розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», чому взяла участь у благородній справі, про своє ставлення до дітей і особисті задуми.

  Гайтано, чому ви погодилися на цей соціальний проект?

  – На жаль, мені в дитинстві бракувало батьківської уваги. Батька часто не було поруч, коли особливо цього потребувала. З сумом пригадую наші часті розлуки. Я дуже скучала за татком, нетерпляче чекала на зустріч із ним. Мені страшенно хотілося, щоб батьки частіше були разом і поруч зі мною. Тому я чудово розумію дітей, які почуваються самотніми, і не просто співчуваю їм, а хотіла б якось допомогти одиноким дітям привернути увагу своїх батьків. Я написала пісню від імені дитини, яка звертається до своїх батьків. Слова народжувалися самі собою, уявляючи, яке щастя для дитини, коли батьки поруч і спілкуються з нею.

  Чи серед ваших друзів і знайомих є батьки, яким не вистачає часу на спілкування з власними дітьми?

  – Так, на жаль, я спостерігаю довкола багато самотніх діток, чиї батьки вибрали кар’єру або ж просто не мають часу для сім’ї. Сьогодні ритм життя дуже напружений та динамічний, і не всі батьки встигають поєднувати ділове й особисте життя. Знаєте, мене просто вразили результати соціологічного дослідження, яке проводив «Київстар» у рамках цієї програми: понад половину українських батьків ледве знають, які проблеми виникають у їхніх дітей, а майже кожній четвертій дитині не вистачає спілкування з власними батьками. Як на мене, слід уживати негайних заходів, щоб виправити цю ситуацію.

  Чи сподобалося Вам працювати з дітьми?

  – Надзвичайно! Ми записали разом пісню «Тепло слів» і знялися у відеокліпі. Цей досвід був дуже цінним для мене. Мені так сподобалося, що я запланувала наступного року випустити цілий альбом із дитячими піснями.

  Після участі в такому проекті Ви ще не подумуєте про власних дітей?

  – Я дуже люблю дітей, справді. Я хочу мати п’ятеро діток і впевнена, що в майбутньому завжди знаходитиму для них час.

  Після цього проекту Ви пропагували більше спілкуватися з дітьми у колі своїх друзів?

  – А чому тільки після цього проекту? Для мене завжди було дуже важливо спілкуватися зі своїми рідними і близькими. Участь у програмі «Спілкування заради майбутнього» тільки закріпила мене в думці, що найцінніше в житті людини – родина, взаєморозуміння і злагода в сім’ї.

  Як можна вплинути на батьків, які приділяють мало уваги своїм дітям?

  – Соціальна програма «Київстар» складалася з багатьох різних заходів, і я постаралася зробити свій посильний внесок у цю благородну справу. Пісня «Тепло слів», яку я написала для програми «Спілкування заради майбутнього», покликана нагадати батькам, яка вразлива їхня дитина, як болісно вона сприймає самотність, і спонукати батьків більше часу присвячувати родині. Я сподіваюся, батьки зрозуміють те, що я хотіла висловити через пісню, – мрії дітей, невисловлені бажання, прагнення частіше чути батьків, говорити з ними.

  Що Ви дізналися нового про родину, беручи участь у цьому проекті?

  – Я познайомилася з сумною статистикою і впевнилася в тому, що сучасний темп життя не сприяє збереженню сімейних цінностей та традицій… Але це можна виправити. На жаль, нині в Україні дуже мало соціальних проектів, хоча це надзвичайно дієвий спосіб впливати на суспільство, на його систему цінностей…

  – Чи не відродилася в Україні традиція дбати про власних дітей?

  – Ця традиція існувала завжди, і не можна сказати, що тепер її немає. Це ж більше, ніж традиція, це інстинкт. Сучасні батьки дбають про своїх дітей, але порівняно з минулим вони приділяють набагато менше часу саме спілкуванню з ними.

  – Як, на Вашу думку, чи варто народжувати багато дітей, якщо для них немає часу?

  – Запитання дуже жорстке. Кількість дітей у сім’ї – це дуже особиста справа, і стереотипи та поради тут безсилі.

  Чи правильно чинять жінки, коли присвячують себе лише собі і кар’єрі, забуваючи при цьому про дітей?

  – Правильно чи неправильно – я не хочу нікого засуджувати. І соціальна програма, у якій взяла участь, створена не для того, щоб когось у чомусь звинувачувати. Це лише спроба звернути увагу батьків на проблему, яка справді існує у суспільстві.

  Чого не вистачає нашим сім’ям?

  Вільного часу, матеріального статку… Але загалом сім’я – це вже щастя, а решта – проблеми, які можна виправити. Треба тільки трошки терпіння і витримки, адже любов здатна на все!

  Текст: Ірина Новоставська

  Фото: brandcom.com.ua

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись