1. Тетяна Висоцька: «Сама в шоці, як час сплинув…»

  Тетяна Висоцька, 31 рік, ведуча «Вікон» на каналі СТБ, завжди в гуморі веде новини та намагається не виносити свій поганий настрій на люди. Вона дорожить сімєю і вчиться тої мудрості, яка приходить з досвідом та роками. Цінує підтримку чоловіка Олексія та дивується щодня новими можливостями сина Станіслава, якому 6 років..

  У вересні Тетяна та Олексій відзначили казкову дату – 10 років шлюбу. Їх кохання спершу переросло у службовий роман, потім у громадський шлюб, а далі в офіційний і міцний союз. 11 років вони кохають один одного, а познайомились на Херсонському телебаченні. Тетяна про сімейне життя каже так: «Сама в шоці, як час сплинув…»

  Ведуча на ефір витрачає 15-20 хв.: «Раніше ніяк не виходить втрапити у гримерку». Вдома йде рівно стільки часу, скільки настрою. Хоча Тетяна не фанат дзеркала. У косметичці, на думку ведучої, повинен бути блиск для губ та туш для вій. Решта – як складеться. Вона вкладається у 500 грн. А про креми всміхається Тетяна: «Працюємо, вибачайте обличчям».

  Тетяна починає свій ранок з кави та душу.

  Я гіпотонік, – усміхається Висоцька. – Тому мені треба спершу прийти до тями, а потім починати активне життя.

  Тетяну побачити в ефірі у поганому гуморі просто неможливо. Хіба що в житті і лише тоді, якщо частенько її бачите.


  – Безвідмовного рецепта гарного настрою, на жаль, не маю, – розповідає ведуча. – Але друзі, зміна обстановки, хобі або просто неочікувана позитивна емоція мають чудодійний вплив.

  Висоцька вміє гарно жартувати, але і понудити мастак. Все знову ж таки від настрою та ситуації.


  – Почуття гумору треба розвивати в собі, – усміхається Тетяна. – Це допомагає жити.

  Висоцька якомога частіше намагається навідувати батьків.

  Я з Херсону, – розповідає ведуча. – Прожила там з 10 до 20 років, там батьки і мешкають. Цього літа вдалося побувати на батьківщині багато, а взагалі – раз на 3 місяці-півроку – буваю. Але і батьки до нас приїздять.

  Тетяна ніколи не приділяла уваги навчанню більше, ніж воно того варто.

  – Затято ніколи не вчилася – не люблю примусові роботи, – жартує Висоцька. – Максимум –щільна підготовка до іспитів. З особливим задоволенням робила це в університеті, якщо екзамен був з літератури – могла читати до світанку.


  Ведуча – прихильник думки, що варто вміти планувати свій час та життя, аби приділяти увагу собі та сім
  ї.

  – Чи варто взагалі жити, якщо від цього помирають? – Роздумує Тетяна. – Мабуть, сенс якраз в тому, щоб знайти баланс і встигати всього потроху, але якісно.

  Рецепт сімейного професіоналізму?

  – Я ще не професіонал, тільки вчуся компромісам, гнучкості та жіночої мудрості, – каже Висоцька.- Мабуть, від жіночої половини у шлюбі це – ключове.


  Ведуча розбудувала своє гніздечко. І вона ділиться з нашими читачами своїм досвідом.

  – Сім’я – як живий організм зі своїми законами росту та криз, продовжує Висоцька. – Тримати її вкупі ніхто не в змозі, ми не боги, хоча й так стверджує шанований мною Вербер. Ми можемо лише додавати свою частку енергетики, емоцій та дій. А от якість внеску уже залежить від нас. «Мєлкими пєрєбєжками» встигаю робити все. Шукаю баланс і гармонію, тим більше я – Терези.

  Тетяна любить подорожувати, але утрьох спершу було важко їздити. Треба звикати до нового.

  – Чимало подорожуємо країною, за кордон сина брали лише одного разу, років три тому, – в Словакію на Різдво, згадує ведуча. – Було важко, тому потім відклали далекі подорожі. Але мріємо цієї зими потрапити уже втрьох в польське Закопане, нам там з чоловіком дуже сподобалося.

  Олексій не залишає Тетяну без уваги. Він дарує закохані погляди та посмішки, квіти та цукерки. Чоловік Висоцьку завжди тішить приємними несподіванками.

  Тетяна має подругу в Херсоні, яка нею стала ще з університетських лав. Зараз вона працює на радіо. Усі подружки ведучої мають той чи інший стосунок до журналістики.

  За довгими розмовами з друзями Тетяна залишає Олексія. Усміхається ведуча, згадуючи про коханого: «Іноді чоловік сумує, коли затримуюсь, але стримується. А що робити…»

  На танці Тетяна зараз не ходить з подругами: «Мабуть надто доросла стала». На різних збіговиськах частенько танцює.

  Тетяна та Олексій разом народжували. І ведуча вдячна долі, що саме так сталось.

  – І я не шкодую, бо це була важлива підтримка, – розповідає Висоцька. – Для чоловіка – досвід та розуміння, наскільки значуще та складне явище – народження. Дитина взагалі змінює уклад сім’ї та стосунків, розширює діапазон. Різні ризики, які описують у журналах – я в них не вірю. Коли справжнє почуття, все – по силах. А якщо взагалі плануєте чи роздумуєте про це, можу дати пораду – чоловікові не обов’язково ходити у пологову кімнату, бо найскладніший період – до цього. І він завжди може почекати і бути напоготові допомогти за дверима.

  Не завжди лише Тетяна з сином. Інколи Станіслав залишається лише у чоловічій компанії.

  – Олексій з сином люблять проводити історичні екскурси – на дитячому рівні, – усміхається Висоцька. – Доки мама не бачить, купувати нерегламентовані іграшки та ласощі.

  Та коли мама з сином, вони граються, гуляють, ходять в кіно, зоопарк та займаються іншіми розвагами.

  – Іноді нам досить просто разом дивитися мультик або пригодницький фільм поруч на дивані, – розповідає Тетяна. – Позаминулих вихідних були в зоопарку, минулих – у кіно. Тепер плануємо театр ляльок. В останньому зараз дуже цікаві вистави – про Аладіна, Шрека.

  Зараз Станіслав підбиває клинці до журналістики. Невже у сімї зявився новий журналіст?

  – Цієї зими був кумедний випадок, – згадує Тетяна. – Син сказав, що зараз вестиме новини. Я одягла йому краватку на домашню кофту, усадила, дала папірці. Швидко схопила камеру і встигла записати його новини. Стасік розповів про аварію супутника, який впав на Америку (от що роблять новини з дітьми) та ще якусь катастрофу. А в кінці сказав: «Все набагато цікавіше!»


  Тетяна і про себе не забуває. У вільну хвилину в
  яже, читає. А головне хобі – фотографування, цікавиться макрозйомкою і щоразу удосконалює свою майстерність.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: канал СТБ

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись